Ovladač s integrovanou obrazovkou DJI RC Plus

Kód: 282
Novinka
Neohodnoceno
36 296,37 Kč 29 997 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Nový profesionální ovladač DJI RC Plus disponuje obrazovkou s úhlopříčkou 7 palců, krytím IP54 a provozem v rozsahu teplot -20°C až +50°C. Ovladač lze spárovat s profesionálním dronem DJI M30 (T)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovladač DJI RC Plus pro profesionální drony DJI

Nový ovladač pro profesionální použití DJI RC Plus je v mnoha směrech vylepšený, ještě odolnější a výkonnější než kdy předtím.

Vylepšení proběhlo v rámci zvětšení vysoce svítivého displeje, který má nyní 7 palců a zlepšilo se jeho umístění v rámci ovladače. Ovladač byl nově navržený pro plnění IP54, což znamená, že došlo k vylepšení proti proniknutí prachu do ovladače, a dále stříkající vody ve všech možných úhlech. Díky integrovanému vyhřívání a chlazení je ovladač schopný pracovat v rozmezí teplot -20°C až +50°C.

Nový DJI systém přenosu obrazu

Přenos obrazu z dronu do ovadače byl vždy funkcí, ve které DJI vynikalo před ostatními výrobci. Proto na přenosu obrazu DJI stále pracuje a přichází s novým systémem DJI OcuSync 3 Enterprise, který zabezpečuje lepší funkčnost v zarušených místech jako jsou průmyslové oblasti a města. Pro extrémně zarušené oblasti je nyní k dispozici DJI Cellular Module, který dovoluje přenos obrazu pomocí 4G sítě, tedy v podstatě na jakoukoliv vzdálenost. 

profesionalni ovladac dji rc plus pro profesionalni drony 2

Nová aplikace pro létání DJI Pilot 2

DJI posouvá i uživatelské prostředí, díky kterému je plánování automatických misí jednodušší a manuální let jako takový je nyní díky novému prostředí jednoduší, letové informace se snadno čtou a zobrazují se na jednom místě. 

Nové vylepšení v rámci hardware

Nově je na ovladač přidaných 6 programovatelných tlačítek, které si můžete nastavit dle libosti, jsou navíc umístěna přehledně z přední strany ovladače. Dále je možné připojit ze zadní strany externí baterii DJI WB37 k ovladači a dobu provozu ovladače tak mít v podstatě neomezenou (Narozdíl od přechozího ovladače DJI Smart Controller, který se dodává stále k dronu s termovizí DJI Mavic 2 Enterprise Advanced). Na interní+externí baterii ovladač funguje 6 hod. po vybití externí baterie ji můžete vyměnit bez vypnutí ovladače.

 

Ovladač je kompatibilní s modelovou řadou profesionálních dronů DJI M30. (jak pro dron s klasickou multikamerou DJI M30, tak pro dron s multi termokamerou DJI M30T)