SwellPro Fisherman MAX Advanced - rybářský dron

Kód: 960
1 hodnocení
59 990 Kč 49 578,51 Kč bez DPH
Externě skladem (5 ks)

Fisherman Max je nejnovější a nejvýkonnější člen rybářské flotily dronů SwellPro. Je to rybářský dron, který si žádali profesionální rybáři po celém světě. Proč? Protože Fisherman Max je navržen tak, aby maximalizoval úspěšnost a bezpečnost pozemního lovu velkých ryb. Na dron připevníte vlasec a háček s návnadou, nalétnete nad místo, provedete spuštění návnady na vlasci a vracíte se zpět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fisherman Max - nejvýkonnější rybářský dron pro dopravu návnad nad určené místo

Rybáři mohou stabilně létat a zároveň nést 3,5 kg návnady. Těžké návnady vyžadují větší výkon, proto přidáváme baterii o kapacitě 8800 mAh s větším napětím, vysoce účinné 16'' vrtule a motory s vysokým tahem. Létejte s velkými živými návnadami na vzdálenost přes 700 metrů snadno a hladce s naprostým klidem. Žádný jiný dron nezvládne takovou hmotnost užitečného zatížení jako Fisherman Max.

6 návnad na jedno nabití

Fisherman Max se může pochlubit bezkonkurenční energetickou účinností v celém odvětví. Na jedno nabití baterie mohou rybáři provést až 6 shozů na vzdálenost 400 metrů, každý s nástrahou o hmotnosti 2 kg. Užijte si více času ve vzduchu a lepší výsledky rybolovu s Fisherman Max.

 

Ovladač s integrovaným displejem

V dálkovém ovladači Fisherman Max je zabudován 5'' vícebarevný LCD displej. Displej dokáže zobrazit záběry z dronu ve vysokém rozlišení a v reálném čase spolu se stavem dronu, jako jsou souřadnice GPS, nadmořská výška a napětí baterie. Hlasové výzvy mohou zlepšit situační povědomí a upozornit piloty na potenciální nebezpečí. Aniž byste museli používat telefon, dálkový ovladač má vše, co potřebujete pro bezpečné a plynulé ovládání za všech okolností.

 

4K Kamera

Fisherman Max je vybaven vodotěsnou kamerou 4K, která dokáže pořizovat čisté záběry s vysokými detaily a přesnými barvami. Kameru lze na dálkovém ovladači naklápět nahoru a dolů, aby se rozšířilo zorné pole, a umožní vám zaznamenat vaše epické rybářské zážitky pomocí videa na kartu SD.

 

Auto-Fish aplikace

Při použití s aplikací FDFly APP umožňuje funkce Auto-Fish Fishermanu Max automaticky létat na místa, která jste označili na mapě v aplikaci, a poté na tato místa nahazovat návnady. Díky tomu je rybaření s dronem ještě snazší pro ty, kteří mají jen malé nebo žádné předchozí zkušenosti s dronem.

 

IP67 Odolnost vůči slané vodě

Vodotěsné pouzdro a vodotěsné motory chrání dron před poškozením slanou vodou při pobytu v oceánu nebo jeho okolí. Prostor pro baterii má 100% vodotěsné gumové těsnění, které dron a elektroniku po instalaci baterie dále chrání.
Po připevnění plováků může dron Fisherman Max bezpečně plavat na vodě a přistávat a vzlétat i ve slané vodě. Pokud se dron ve vodě náhodou převrhne, můžete jej pomocí joysticků překlopit zpět do normální polohy a vzlétnout! 

Odolnost proti větru

Díky průmyslovému pohonnému systému má Fisherman Max obrovský výkon, který nejenže zvedá velké nástrahy, ale navrhli jsme jej tak, aby bezpečně létal i v silném oceánském větru o rychlosti až 40 mph (18 m/s), což vám zajistí větší kontrolu a pohodlí.

Dosah odhozu 1,5 km

Fisherman Max může létat až do vzdálenosti 1,5 km od břehu. Speciálně navržené otočné duální antény na dronu zajišťují spolehlivý přenos, když letoun létá ve velké výšce nebo blízko vody, což umožňuje lepší ovládání a jasnější video z vašeho dronu. Rybáři mohou rychle skenovat velké vodní plochy a shazovat návnady na vzdálených místech bez použití člunu nebo kajaku.

Přenosný design

Fisherman Max lze složit a snadno uložit do malého přenosného kufříku nebo rybářského vozíku. Ramena i vrtule jsou vyrobeny z uhlíkových vláken pro snížení hmotnosti a zároveň zvýšení tuhosti. Díky kompaktní a lehké konstrukci je jeho přeprava na pláž mnohem snazší než u jiných dronů podobných rozměrů.

Co je součástí balení?


Dron x 1
Dálkový ovladač x 1
Letová baterie x 1
Nabíječka x 1
Vrtule x 2 (páry)
Kamera x 1
Spouštěč návnady x 1
Plovoucí tyče x 4
Kabel USB-C x 1
Nabíjecí kabel x 1
Napájecí adaptér x 1
Držák na telefon x 1
Přenosné pouzdro x 1