SwellPro Fisherman - rybářský dron

Kód: 962
1 hodnocení
29 990 Kč 24 785,12 Kč bez DPH
Externě skladem (5 ks)

Fisherman je základní člen rybářské flotily dronů SwellPro. Je to rybářský dron, který si žádali profesionální rybáři po celém světě. Proč? Protože s velmi dobrým poměrem cena/výkon je navržen tak, aby maximalizoval úspěšnost a bezpečnost pozemního lovu velkých ryb. Na dron připevníte vlasec a háček s návnadou, nalétnete nad místo, provedete spuštění návnady na vlasci a vracíte se zpět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fisherman - základní řada rybářského dronu pro dopravu návnad nad určené místo

Fisherman FD1 je účelově zkonstruovaný vodotěsný rybářský dron pro každého rybáře. Zdědil stejnou technologii z dronu SplashDrone 3+, dostal ale ilnější pohonný systém, který umožňuje modelu FD1 zvedat těžší nástrahy, létat déle a stabilněji ve větrném počasí.

5 návnad na jedno nabití, maximální hmotnost návnady 2 kg

Na rozdíl od víceúčelového SplashDrone 4 zrušil Fisherman FD1 funkce a komponenty, které jsou pro rybaření s dronem nepoužitelné. Do letové řídicí jednotky FD1 byly vloženy speciální algoritmy, které zajišťují, že dron dokáže udržet výšku a polohu při zvedání těžkých návnad. A existuje mnoho výhod, které dělají z FD1 jeden z nejlepších rybářských dronů v historii. Vysokokapacitní letová baterie lipo v kombinaci s motory s vysokým točivým momentem a vysokým kV pohání FD1, aby zvedl nástrahy o hmotnosti až 2 kg. Chyťte více ryb nebo větší ryby připevněním více háčků s návnadou nebo velké živé nástrahy na vlasec.Díky velké kapacitě návnady a až 30 minutovému letu dokáže FD1 na jedno nabití baterie provést 5 shozů 800g návnad na vzdálenost 600 m. Zvyšte své rybářské úspěchy na další úroveň.

 

Vzdálenost odhozu 1,6 km a odolné tělo

FD1 může pracovat na vzdálenost až 1,6 km (1 míle). Rybáři na souši mohou snadno nahazovat dlouhý vlasec a nahazovat nástrahy na jakákoli těžko dostupná místa, aniž by museli použít člun nebo kajak. Trup modelu FD1 je vyroben z ABS lodní kvality, aby se zabránilo praskání při zvedání zátěže. Vrtule jsou vyrobeny z uhlíkových vláken pro vysokou tuhost. FD1 je mnohem odolnější než jakýkoli jiný dron spotřebitelské úrovně v tomto odvětví.

Odolný vůči vodě, větru i korozi

Dron FD1 je 100% vodotěsný. Dokáže přistát na vodě a opět z vody vzlétnout, vždy bezpečně doletí zpět na břeh. Dron plní normu na ochranu proti vodě ve standardu IP67. Dokáže přistát na vodě a opět z vody vzlétnout, vždy bezpečně doletí zpět na břeh. Úroveň odolnosti proti větru na úrovni 7 Silný pohonný systém a patentovaný letový regulátor jsou vyladěny tak, aby maximalizovaly stabilitu letu FD1 ve větru o rychlosti až 20 m/s. Nepodléhá korozi - Vodotěsné motory a vnitřní elektronika FD1 jsou potaženy antikorozní vrstvou, která přidává další vrstvu ochrany proti slanému mořskému vzduchu.

 Letové parametry dronu 

FD1 obsahuje několik senzorů pro zvýšení stability během letu. Systém GPS/GLONASS může přijímat až 11 satelitů a přesně udržuje polohu letadla. Barometr udržuje nadmořskou výšku, zatímco gyroskop udržuje dron v rovnováze za všech okolností. Každý rybář, který nemá žádné předchozí zkušenosti s pilotováním, může s FD1 létat jako profesionál.FD1 obsahuje několik senzorů pro zvýšení stability během letu. Systém GPS/GLONASS může přijímat až 11 satelitů a přesně udržuje polohu letadla. Barometr udržuje nadmořskou výšku, zatímco gyroskop udržuje dron v rovnováze za všech okolností. Každý rybář, který nemá žádné předchozí zkušenosti s pilotováním, může s FD1 létat jako profesionál.

Shazování návnady na dosah ruky - Připevnění rybářského vlasce do spouštěče návnady FD1 a jeho pozdější vypuštění vyžaduje pouze stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači.
Funkce proti kývání - Drony mohou mít při letu s užitečným zatížením kyvadlový pohyb. Tato funkce dokáže kyvadlový efekt FD1 omezit nastavením zrychlení a zkrácení akcelerace.
Automatické uvolnění a návrat - FD1 může automaticky uvolnit návnadu a vrátit se na břeh, když úroveň nabití baterie dosáhne určité nízké hranice nebo když dron ztratí spojení.

 

IP67 Odolnost vůči slané vodě

Vodotěsné pouzdro a vodotěsné motory chrání dron před poškozením slanou vodou při pobytu v oceánu nebo jeho okolí. Prostor pro baterii má 100% vodotěsné gumové těsnění, které dron a elektroniku po instalaci baterie dále chrání.
Po připevnění plováků může dron Fisherman Max bezpečně plavat na vodě a přistávat a vzlétat i ve slané vodě. Pokud se dron ve vodě náhodou převrhne, můžete jej pomocí joysticků překlopit zpět do normální polohy a vzlétnout!