SwellPro SplashDrone 4 - rybářský dron

Kód: 961
1 hodnocení
49 900 Kč 41 239,67 Kč bez DPH
Externě skladem (3 ks)

SplashDrone 4 je pátá generace vodotěsného dronu pro rybáře, který představuje 7 let znalostí a zkušeností společnosti SwellPro v oblasti vodotěsné technologie dronů. SplashDrone 4 je zcela nová vodotěsná letová a plovoucí platforma navržená pro víceúčelový provoz v jakémkoli drsném prostředí. Na dron připevníte vlasec a háček s návnadou, nalétnete nad místo, provedete spuštění návnady na vlasci a vracíte se zpět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Splashdrone 4 - střední řada rybářského dronu pro dopravu návnad nad určené místo

Vlastní letový ovladač S3 společnosti SwellPro je speciálně naprogramován pro rybolov s dronem. Pohání SplashDrone 4 tak, aby zůstal stabilní a odolal kývání při přenášení těžkých návnad, které se pod dronem kývou. 

Kapacita 2 kg návnady

Vysokokapacitní inteligentní lipo baterie a motory s vysokým točivým momentem poskytují SplashDrone 4 obrovský výkon pro zvedání užitečných zátěží o hmotnosti až 2 kg. To znamená, že rybáři mohou na jeden vlasec připevnit více háčků s návnadou nebo upustit velkou návnadu.

Až 5 shozů na jedno nabití

Díky velké kapacitě návnady a až 30minutové době letu můžete s přístrojem SplashDrone 4 na jedno nabití provést 5 shozů 800g návnad na vzdálenost 600 m. 


Dosah nahazování 5 km

SplashDrone 4 může pracovat na vzdálenost až 5 km (3 míle), což je dostatečně dlouhá vzdálenost, abyste mohli nahazovat dlouhé vlasce a dosáhnout z břehu na jakékoli těžko přístupné rybářské místo.

 

IP67 Odolnost vůči mořské vodě

Každý SplashDrone 4 je z výroby utěsněn a testován tlakem vzduchu, což zaručuje 100% vodotěsnost. Vodotěsné motory a vnitřní elektronika jsou potaženy antikorozní vrstvou, která zabraňuje korozi ve slané vodě.

Vodotěsný dálkový ovladač IP66

Dálkový ovladač SplashDrone 4 je rovněž vodotěsný a odolný proti písku, abyste mohli bez obav provozovat letadlo.
SplashDrone 4 se může vznášet nad vodou a z vody opět vzlétnout. Při náhodném otočení vzhůru nohama ve vodě se dokáže automaticky překlopit zpět do normální polohy.


Odolné tělo

Pevný a tuhý trup SplashDrone 4 je vyroben z kompozitního materiálu ABS určeného pro námořní použití. Vrtule jsou vyrobeny z uhlíkových vláken pro vysokou tuhost. Odolnost proti větru na úrovni 7 Pohonný systém a letová řídicí jednotka jsou vyladěny tak, aby maximalizovaly odezvu ovládání a umožnily SplashDrone 4 bezpečně létat ve větru o rychlosti až 20 m/s (38 mph).

 

Hodně rybaření, málo pilotování

Stabilita

SplashDrone 4 je vybaven průmyslovým systémem GPS/GLONASS, barometrem, gyroskopem a řadou senzorů, které udržují polohu, výšku a rovnováhu dronu během letu. S dronem SplashDrone 4 může bezpečně létat v různých podmínkách každý rybář, který nemá žádné předchozí zkušenosti s pilotováním.

Shazování návnady na dosah ruky

Připevnění rybářského vlasce do spouštěče návnady SplashDrone 4 a jeho pozdější vypuštění vyžaduje pouze stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači.

Automatické vypuštění a návrat

SplashDrone 4 dokáže automaticky uvolnit návnadu a vrátit se na břeh, když úroveň nabití baterie dosáhne určité nízké hranice nebo když dron ztratí spojení.

 

 

Vyhledávání ryb na moři s vysokou čistotou


Průzkum nad vodou

Pokud je SplashDrone 4 vybaven jednou z vodotěsných kamer, může pořizovat plynulé video ve vysokém rozlišení až 4K, které vám umožní průzkum ze vzduchu a vyhledávání ryb ve vodě pod hladinou. 

Průzkum pod vodou

Vzhledem k tomu, že dron i kamery jsou vodotěsné, můžete se SplashDrone 4 přistát na vodě a prohlédnout si zblízka ryby pod vodou. 

Vyhledávání ryb pomocí sonaru

SplashDrone 4 může nést bezdrátový sonarový vyhledávač ryb, který detekuje ryby na dně vody a odesílá vizuální snímky ryb do aplikace APP.

SDFly - funkčně bohatá aplikace pro rybaření s dronem

Streamování HD videa v reálném čase

Streamování HD videa v reálném časeSplashDrone 4 může streamovat video 720P@30fps v reálném čase do aplikace SDfly APP prostřednictvím digitálního vysílače obrazu 5,8G. Zpětná vazba videa umožňuje snadno číst vodu, identifikovat známky ryb a určit místo pro shození návnady.

Ukládání místa rybolovu a autopilot

Na mapě aplikace SDfly APP můžete zaznamenat GPS souřadnice oblíbeného rybářského místa a nechat SplashDrone 4 automaticky letět na uložené místo, kam se chystáte nahazovat návnady.

Možnost volby širokého příslušenství 

Co je součástí balení?


Dron x 1
Dálkový ovladač x 1
Letová baterie x 1
Nabíječka x 1
Vrtule x 2 (páry)
Kamera x 1
Spouštěč návnady x 1
Plovoucí tyče x 4
Kabel USB-C x 1
Nabíjecí kabel x 1
Napájecí adaptér x 1
Držák na telefon x 1
Přenosné pouzdro x 1

splashdrone 4