DJI FPV - pouze dron

4 hodnocení

DJI FPV je závodní FPV dron s pokročilými možnostmi ovládání a to jak pomocí joysticku "Motion Controller" tak pomocí ovladače DJI FPV Controller 2, dále dron exceluje svým odolnou konstrukcí a velmi kvalitní kamerou. Při akceleraci z 0-100 km/h za 2 vteřiny jde o sportovnějšího kolegu k menšímu dronu DJI Avata. Produkt: DJI FPV - pouze dron obsahuje: dron, baterie do dronu, 4 páry vrtulí a ochranný kryt kamery.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: 4811
19 599 Kč 16 197,52 Kč bez DPH
DJI FPV - pouze dron
4 hodnocení
4,0 4 hodnocení

DJI FPV - závodní FPV dron pro zážitky

Produkt: DJI FPV - pouze dron obsahuje: dron, baterie do dronu, 4 páry vrtulí a ochranný kryt kamery.

Tento FPV dron je skvělým vstupem do světa závodních FPV dronů, disponuje totiž stabilizací, sledováním pozice GPS a 3 letovými režimy s různou dopomocí stabilizace. Dron se ovládá dvěma způsoby a to: pomocí Motion Controlleru což je joystick, kterým volně pohybujete a dron letí do směru kam je ovladač nakloněn a nebo pomocí klasického ovladače DJI FPV Controller 2. Brýle, které máte nasazené na hlavě -  DJI FPV goggles pak zobrazují obraz z kamery dronu a dávají Vám pocit, jako kdybyste byli na palubě dronu. Díky odolné konstrukci dron zvládne i malé pády a nárazy bez poškození.

FPV kamera nebo filmová kamera?

Dron DJI FPV je vybaven jednou stabilizovanou kamerou, která disponuje rozlišením 4K při 60 snímcích za sekundu, má obrovský úhel záběru 150° a snímač o velikosti 1/2.3" podporuje stabilizaci Rocksteady a záběry z ní je možné nahrávat do D-Cinelike formátu.

Oproti ostatním FPV dronům třetích stran je kamera na DJI FPV stabilizovaná a při naklopení dronu dopředu (zrychlení) vidíme horizont stále na stejném místě - můžeme tak natáčet efektní záběry a dron tak zjednodušuje pilotáž.

Přenos obrazu je realizován v rozlišení až 810p při 120 snímcích/sekundu a zpoždění pouhých 28 ms a to na vzdálenost až 6 km (mimo EU až 10 km). DJI FPV podporuje brýle DJI FPV Goggles V2 (dodávány také např. k DJI Avata).

Jak funguje ovládání FPV dronu pomocí Motion controlleru?

Ovládání dronu pomocí klasického ovladače asi netřeba představovat, tam je vše stejné dlouhé roky, ale DJI Motion Controller je joystick se kterým volně pohybujeme ve směru, jakým chceme provést let dronu. Pokud Vám tento způsob ovládání dronu nevyhovuje, tak je k dispozici také ovládání pomocí klasického ovladače - DJI FPV Controller 2 (dodávaný také ke dronu DJI Avata). 

Letové výkony dronu DJI FPV

Dron disponuje odolnou konstrukcí, která vydrží i malé pády z menší rychlosti. V těle dronu jsou v přední straně zabudované protinárazové senzory, díky kterým je možné automatické vyhýbání se, nebo brzdění před překážkou (dostupné v letovém režimu N) Díky výkonným motorům zažijete akceleraci z 0-100 km/h za 2 vteřiny s tím, že letový čas je až 20 minut a s letovou výškou a stabilizací pomáhají kromě předních senzorů také spodní senzory - kamery a ultrazvuk. Díky tomu je snadné létání i ve velmi malých výškách. Pomocí klasického ovladače DJI FPV Controller 2 můžete aktivovat také plně manuální mód a dronu se vypne stabilizace, což umožňuje velmi ostré a efektní létání.

Přechod z dronu DJI Avata? Snadný!

Pokud uvažujete o přechodu z dronu DJI Avata, nebo chcete rychlejší dron než je Avata, můžete využít produktu DJI FPV - samotný dron, DJI FPV je totiž kompatibilní jak s FPV brýlemi (DJI FPV Goggles V2), tak s ovladačem, který se používá u DJI Avata dronu. Přechod je tak otázkou pouze nákupu samotného dronu a dalších baterií. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drony DJI
Maximální rychlost: 140 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 20 min
Vzletová hmotnost: 795 gr
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 6 km (v USA 10 km)
Rozlišení videa z kamery: 4K při 60 fps
Rozlišení fotografií širokoúhlé kamery: 12 Mpx
Velikost snímače kamery: 1/2.3”
Rozměry složeného dronu: 255 × 312 × 127 mm
Provozní teplota: -10 °C až +40 °C
Interní úložiště: NE
Maximální velikost microSD karty: 256 GB
Odolnost proti větru: 13,6 m/s