Dron DJI Mavic 3 PRO včetně DJI RC

7 hodnocení

Opravdový vlajkový dron od DJI je zde. DJI Mavic 3 PRO s triem kamer Hasselblad se širokoúhlým, úzkým a zoom objektivem je nejpokročilejší dron pro foto/video vůbec. Snímače v kamerách jsou opravdu velké, ten pro širokoúhlé záběry má 4/3" a nastavitelnou clonu, ten s 3x optickým zoomem má 1/1.3" a poslední s optickým 7 násobným zoomem 1/2". Všechny disponují vysokým dynamickým rozsahem a vysokým rozlišením. To vše s letovou dobou až 43 min a dosahem až 15 km. (V EU 8 km) Dron disponuje štítkem C2.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 8087
53 900 Kč 44 545,45 Kč bez DPH
Dron DJI Mavic 3 PRO včetně DJI RC
7 hodnocení
4,6 7 hodnocení

DJI Mavic 3 PRO - Profesionální kamery pro zaostření na jakýkoli detail

DJI Mavic 3 PRO je nejpokročilejší evoluce z modelové řady DJI Mavic 3. Dron disponuje třemi na sobě nezávislými kamerami, podobně jako iPhone. Jedna kamera Hasselblad tvoří se svým širokoúhlým objektivem perfektní klasické záběry, z této kamery je možné se přepnout na druhou s úzkým 3x přibližujícím objektivem, který je perfektní pro dynamické videa a fotky se zdůrazněným objektem zájmu. Poslední kamerou je ta se sedmi násobným přiblížením pro nekompromisní zoom. Lze zoomovat i do většího zvětšení, pak je ale přiblížení již digitální. Všechny 3 kamery jsou vždy připraveny po celou dobu letu, která činí 43 minut. Dron disponuje štítkem C2.

Kamerové trio v čele s Hasselblad 

Kamery, kamery a zase ty kamery. :) Je to stejné jako u iPhone ve výbavě PRO, ke kterému má DJI blízko, proto jsou i zde 3 profi kamery v jednom gimbalu. Jedna kamera Hasselblad s klasickým širokoúhlým objektivem a snímačem 4/3", ta nabízí 20 Mpx fotky, 5,1K video a dynamický rozsah 12,8 bodů a clonu od 2,8 do 11 (zde se nic nemění oproti DJI Mavic 3). Potom jsou zde ale ještě další dvě kamery, ta první má úzký objektiv s 70 mm ohniskovou vzdáleností a navíc 48 MPx rozlišení a pevnou clonou f/2.8, je perfektní pro dynamické video a fotky, kde důrazněji oddělíme pozadí od objektu zájmu, protože disponuje 3 násobným přiblížením, pokud by ani toto nestačilo a byla by potřeba se přiblížit ještě blíže, provést ještě dynamičtější záběr a odtrhnout objekt zájmu od pozadí, nebo provést nerušené záběry zvířat, je zde tele kamera, ta nabízí 7 násobný zoom při ohniskové vzdálenosti 166 mm a je možné s ní digitálně zoomovat až na 28x hybridní zoom. Tento dron DJI Mavic 3 PRO dokáže tak naprosto změnit perspektivu droních záběrů. Obě kamery je možné manuálně nastavovat a fotit s nimi do RAWu. Pro všechny kamery je standard 4K při 60 fps. Hlavní Hasselblad kamera pak umí 4K při 120 fps a 5,1K při 50 fps.

Díky pokročilým kamerám a protinárazovým čidlům je nyní k dispozici technologie ActiveTrack 5.0, která dovoluje sledovat objekty zájmu (cyklisty, auta, chodce) i ve velmi obtížných terénech. 

 dji mavic 3 pro dron

 

Inteligentní kamerové režimy

Díky skvělému propojení kamery a letové jednotky dronu je možné vytvářet videa automaticky. Můžete si vybrat z několika druhů záběru tedy tzv. "QuickShots" nebo tyto jednotlivé druhy záběrů nahrajete automaticky všechny za sebou a automaticky se vám vytvoří celkové video místa to uděláme pomocí tzv. funkce MasterShot. Další skvělou funkcí je Panorama, která nafotí scénu panoramaticky a hned za letu složí foto do panoramatické fotky. Hyperlapse potom dokáže vytvořit efektní časosběrné video i za velmi ztížených podmínek osvitu. To vše je možné uložit na externí microSD kartu, nebo do interního 8 GB úložiště.

Kamera dále podporuje:
4K video se 120 fps
Apple ProRes kodek*
10-bit D-Log
HLG

 *Apple ProRes kodeky 422 HQ, 422 a 422 LT podporuje Mavic 3 PRO Cine a to na všech 3 integrovaných kamerách.

dji mavic 3 profi dron

 

Vylepšená letová bezpečnost dronu

Mavic 3 PRO nyní má k dispozici protinárazová čidla ve všch 8 směrech letu. Tato čidla spolupracují mezi sebou a díky tomu je možné se automaticky vyhnout překážkám mnohem plynuleji a bezpečněji než kdy dříve. Díky vylepšeným čidlům je nyní vylepšena bezpečnost při automatickém návratu dronu domů. 

APAS 5.0 je inovovaný systém vyhýbání se překážkám, který při letu dronu vyhodnocuje překážky ve všech směrech a dokáže se jim plynule a automaticky vyhnout a navázat na původní letový záměr či směr.

 dji mavic 3 pro dron cidla

Přenos obrazu a další letové výkony 

Přenos obrazu je nyní opět plynulejší a má větší dosah než kdy dřív. V Evropě se bavíme o 8 km dosahu a rozlišení přenosu fullHD při 60 fps. Díky inovované baterii můžete létat až 43 minut a to se skvělou stabilitou pohybu dronu a odolností rychlosti větru až do rychlosti 43 km/h.

DJI Mavic 3 PRO je nyní dostupný ve dvou provedeních. DJI Mavic 3 PRO a DJI Mavic 3 PRO Cine. Verze Cine obsahuje 1TB SSD disk integrovaný do dronu, který umožňuje nahrávat do kodeku Apple ProRes (všechny 3 kamery v dronu) a dále obsahuje v balení ovladač DJI RC Pro - s integrovanou vysoce svítivou obrazovkou + HDMI výstupem.

 dron DJI Mavic 3 PRO

Doplňkové parametry

Kategorie: DJI Mavic
Maximální rychlost: 75,6 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 43 min
Vzletová hmotnost: 958 gr (963 gr Cine)
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 8 km (V USA 15 km)
Rozlišení videa z kamery: 5,1 K při 60 fps
Rozlišení videa ze zoom kamery: 4K při 60 fps
Rozlišení videa ultra zoom kamery: 4K při 60 fps
Rozlišení fotografií širokoúhlé kamery: 20 Mpx
Rozlišení fotografií zoom kamery: 48 Mpx
Rozlišení fotografií ultra zoom kamery: 12 Mpx
Velikost snímače širokoúhlé kamery: 4/3" CMOS
Velikost snímače zoom kamery: 1/1.3" CMOS
Velikost snímače ultra zoom kamery: 1/2" CMOS
Rozměry složeného dronu: 231.1×98×95.4 mm
Rozměry rozloženého dronu: 347.5×290.8×107.7 mm
Provozní teplota: -10°C do +40°C
Interní úložiště: 8 GB
Maximální velikost microSD karty: 512 GB
Aplikace pro ovládání dronu: DJI Fly
Odolnost proti větru: 12 m/s
Euro štítek/certifikace: C2