DJI Mavic 3 Thermal - dron s termovizí DJI M3T

Kód: 351
181 380,21 Kč
Skladem

DJI Mavic 3 Thermal je nový revoluční dron s radiometrickou termovizí s rozlišením 640x512 px a klasickou RGB kamerou s rozlišením 70 MPx, tento dron nabízí pokročilé snímače, ale také pokročilou techniku, navýšena byla doba letu, odolnost proti větru, snížena byla hlučnost a další parametry... Díky inovované konstrukci nabízí DJI M3T až 42 minut letu na jednu baterii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DJI Mavic 3 Thermal - revoluční dron s termovizí

Nástupce legendárního DJI Mavic 2 Enterprise Advanced s termokamerou je zde. Nový model DJI M3T stojí na platformě DJI Mavic 3, ale nově má integrovanou termokameru s rozlišením 640x512 px a klasickou RGB kameru s rozlišením 70 Mpx. 

Prodloužená doba letu

Díky použití motorů a vrtulí s vyšší účinností klesla hlučnost, ale hlavně stoupla doba letu až na 42 minut (je použitá také nově vyvinutá baterie s vysokou kapacitou a účinností). Odolnost proti větru stoupla o 35% oproti předchozímu modelu dronu s termovizí DJI Mavic 2 Enterprise Advanced.

Vylepšený přenos obrazu

Nový DJI M3T - tedy Mavic 3 s termokamerou nabízí přenos obrazu DJI O3+, který nejen zvýšil dosah signálu, ale také došlo k výraznému zlepšení jeho stability. 
Dosah signálu s použitím technologie přenosu obrazu O3+ je aktuálně následující:

  • 1,5-3 km v oblastech se silným rušením signálu - města, průmyslové areály
  • 3-9 km v oblastech s mírným zarušením signálu - inspekce fotovoltaických solárních elektráren, průmyslové parky/sklady (např. při inspekce střech dronem)
  • 9-15 km v oblastech bez zarušení - otevřená krajina, např při inspekci vedení vysokého napětí 

DJI O3+ nabízí také přenos obrazu z dronu do ovladače při rozlišení fullHD a 60 snímcích za sekundu. Aktuálně se tím modelová řada DJI M3T může pyšnit jako jediná na světě.
 

DJI RC PRO - ovladač 

Nový DJI RC Pro ovladač k dronu, který nabízí delší dobu provozu na jedno nabití a to až 3 hod oproti předchůdci DJI Smart Controller, který nabízel jen 2,5 hod provozu. Další vylepšení jsou na poli rychlosti nabíjení, dále 4G komunikace, která je nyní podporovaná přes DJI Cellular dongle. Díky anténám 2T4R s vysokým ziskem se dostáváme na latenci obrazu 120 ms, Díky vysoce svítivé obrazovce se svítivostí 1000 nitů a speciálním outdoor režimem, který lépe vykresluje stíny při pozorování displeje na slunečním světle se zlepšuje vykreslení scény a pilot má díky tomu lepší přehled o snímaném objektu. 

Zvýšená bezpečnost letu

Platforma DJI Mavic 3 dostala 8 protinárazových kamer, které v plné míře převzala i DJI M3T. Díky 4 párům protinárazových kamer se zlepšila stabilita dronu ve stísněných prostorech a zároveň se zlepšila schopnost odhalit přesněji a rychleji překážku, které se dron vyhne plynuleji než dříve. Zvýšená bezpečnost letu je zejména ve směrech pravý a levý bok dronu + oblast nad dronem.

Pokročilá navigace mezi překážkami a přesný návratu domů

Díky technologii APAS 5.0 jsou překážky vyhodnoceny dříve a dron si najde vlastní cestu pro jejich obletění při čemž navíc zachová plynulé změny směru a záběr tak není znehodnocený. Díky této rychlé a přesné lokalizaci překážek se bude DJI M3T vracet při ztrátě signálu mnohem spolehlivěji než u předchozích modelů.

Srovnání s ostatními modely profi dronů pro inspekce

DJI M30T

Tento profi dron DJI M30T s termokamerou nabízí pokročilejší snímací techniku a možnost použití speciální verze s DJI Dock pro autonomní létání.


DJI M300 RTK + H20T

Profi dron DJI M300 RTK s termovizí DJI H20T představuje nejvyšší řadu DJI dronů. Jde o dron s vyměnitelnými kamerami, kterých DJI nabízí několik - od klasické RGB zoom kamery DJI H20, přes kameru s nočním viděním DJI H20N, dále termokameru do průmyslu DJI H20T, fotogrammetrickou kameru DJI P1 a také lidar - laserový skener DJI L1.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení