DJI Mini

1 položek celkem
dji mini 2 dron levne
DJI Mini 2
Skladem
13 990,02 Kč

DJI Mini 2 je skvělý dron pro začátky v droním světě. Jde o mini dron, který boduje jak svou cenou, tak inteligentními letovými režimy, které samy ovládají dron umělou...

Kód: 372

Platforma DJI Mavic Mini, později jen DJI Mini (bez označení Mavic) nastoupila jako náhrada za kategorii dronů DJI Spark a stala se tak "první volbou" v kategoriíi hobby dronů. S hmotností pod 249 gramů jsou drony platformy DJI Mini téměř stejně lehké jako průměrný smartphone. Díky tomu jsou skvěle přenosné a jejich použití poskytuje vyšší bezpečnost. Dron DJI Mini SE z řady DJI Mini nabízel váhu do 250 g (včetně baterie), 3 osý gimbál s 2,7 K RGB kamerou, HD přenos videa až na vzdálenost 4 km s maximální dobou letu až 30 minut na jedno nabití baterie, polohování a ochrana dronu s pomocí funkcí Vision Sensor + GPS Precision Hover.

Dron DJI Mini 2 s letovou dobou až 31 minut dokázal odolávat větru o rychlosti 29-38 km/hodin. Přenos videa je u tohoto dronu možný v HD kvalitě až na vzdálenost 10 km. Je vybaven 12 MP kamerou s 3 osým gimbálem. S funkcí Smart Return to Home vzlet i přistání dronu hračka.

Dron DJI Mini 3 Pro, opět s váhou pod 249 g má zcela nový vzhled. S většími vrtulemi, aerodynamickým náklonem těla a výkonným systémem snímání překážek umožňuje aerodynamický design delší dobu letu a zvýšenou bezpečnost. Maximální doba letu byla prodloužena na 34 minut. 1/1,3palcový CMOS snímač tohoto dronu má duální nativní ISO a podporuje přímý výstup HDR záběrů. Dron umožňuje 4K HDR video při 60 fps, 48 MPx fotografie a video 1080p/120 fps. DJI Mini 3 Pro je dosud nejbezpečnější Mini. Je vybaven předními, zadními a sestupnými senzory s dvojitým viděním. Spolu se zcela novým designem dronu nabízí širší rozsah snímání a zvýšenou bezpečnost. Novinkou je také Advanced Pilot Assistance Systems (APAS 4.0), který detekuje objekty v dráze letu letadla v reálném čase. To umožňuje DJI Mini 3 Pro vyhýbat se překážkám, a to i v komplikovaných prostředích. Systém DJI O3 zajišťuje živý přenos 1080p/30fps na vzdálenost až 12 km.

S ovládáním dronu a sdílením fotografií na sociálních sítích pak pomáhá aplikace DJI Fly. Když je dron Mini 2 a vyšší blízko vašeho smartphonu, aplikace DJI Fly automaticky rozpozná a připojí se k letadlu a synchronizuje vybrané fotografie a videa rychlostí 20 MB/s. Intuitivní editor aplikace DJI Fly obsahuje rozmanitou sadu kreativních šablon. Létání, fotografování, úpravy a sdílení lze provádět téměř okamžitě, což vám umožní vytvářet a sdílet na cestách.

Vývoj dronů je velmi rychlý i když dnes hovoříme v případě DJI Mini defacto o kategorii hobby dronů, parametry těchto zařízení, s cenou několika tisíc korun, dalece přesahují parametry "prvních" profi dronů (dostupných na trhu ani ne před deseti lety) s cenou několika stovek tisíc korun.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení