Přídavná baterie 2032 Wh k EcoFlow Delta Max

Neohodnoceno

Přídavná baterie, která se snadno připojí pomocí originálního kabelu a rozšiřuje kapacitu stanice o 2032 Wh. Ke stanici Delta Max je možné připojit až 2 tyto přídavné baterie a dosáhnout tak kapacity až 6064 Wh. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1ECO2002
29 990 Kč 24 785,12 Kč bez DPH
Přídavná baterie 2032 Wh k EcoFlow Delta Max
Neohodnoceno

Přídavná baterie s kapacitou 2032 Wh pro nabíjecí stanici Delta Max 

Přídavná baterie se snadno připojí pomocí originálního kabelu k nabíjecí stanici Delta Max 1600 nebo ke stanici Delta Max 2000 a navýší tak kapacitu těchto stanic o dalších 2032 Wh, nebo je možné použít 2 přídavné baterie a kapacitu navýšit o 4064 Wh až na celkových 6064 Wh. 

Tato nabíjecí stanice obsahuje displej, na kterém můžete snadno a rychle vidět mnoho podstatných údajů: kapacitu baterií, odebíraný výkon ze stanice, resp. přijímaný výkon z nabíječky (nebo panelů) a ukazatel zbývajících hodin provozu (závisí na aktuálním odebíraném výkonu ze stanice). Všechny tyto údaje a mnoho dalších, včetně nastavení různých parametrů pak najdete v aplikaci EcoFlow. 

Přídavná baterie se vybíjí i nabíjí současně s hlavní stanicí - Delta Max - to platí jak pro nabíjení z klasické zásuvky, tak ze solárních panelů. Připojení k hlavní stanici se realizuje pomocí jednoho kabelu, který obdržíte v balení - vše je jednoduché, stanice mezi sebou navzájem komunikují a aplikace s přídavnou baterií počítá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k nabíjecím stanicím EcoFlow
Kapacita baterie: 2032 Wh
Ostatní parametry:: dle "mateřské" stanice EcoFlow Delta Max