DJI Mini 3 PRO

4 hodnocení

DJI Mini 3 Pro je dron z kategorie malých dronů, který svou mini velikost doplňuje maxi funkcemi. Jeho plynulý letový projev je skvělý a spolehlivý, vyhýbání překážkám je ještě spolehlivější a mnohem plynulejší než kdy dřív, možnost vertikálního naklopení kamery pro záběry na Instagram, Focus track pro sledování objektů a mnoho dalších letových módů, které zaznamenáte na 4K HDR kameru s letovou dobou až 34 minut a to vše při hmotnosti 249 gramů

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 6614
21 990 Kč 18 173,55 Kč bez DPH
DJI Mini 3 PRO
4 hodnocení
4,8 4 hodnocení

Mini dron DJI Mini 3 PRO přináší revoluci v malých dronech...

Z mini dronů se stávají maxi nástroje a tak se DJI Mini 3 PRO pyšní vyhýbáním překážek APAS 4.0 díky kterým plynule vyhodnotí překážky ve 3 směrech a dokáže je automaticky obletět. Díky tomu budete mít záběr z 4K HDR kamery stále velmi plynulý a díky snímači o velikosti 1/13 palce i velmi podrobný. S integrovanou kamerou, kterou můžete naklopit i vertikálně můžete pořídit fotky s rozlišením 48 Mpx a všechny tyto funkce si můžete užívat v rámci letové doby až 34 minut. Dron je velmi malý, což přináší mnoho výhod, díky hmotnosti spadá dle legislativy do nejnižší a pravidly nejvolnější kategorie, výhodou ježe dron se nabíjí z USB-C nabíječky a disponuje dobou letu až 34 minut. Díky skládací konstrukci se z dronu po složení stane ještě menší zařízení a opravdu se vejde do kapsy.

Dron MINI, kamera PRO!

Kamera dostála velkých změn a jednou z novinek je možnost nahrávání videa v režimu HDR s rozlišením 4K a to díky duálnímu ISO režimu. Díky cloně f/1,7 a velkým pixelům 2,4 mikrometru je dron nově připraven pro focení i ve špatných světelných podmínkách. Díky těmto parametrům je možné nahrávat velmi kvalitní videa při západu a východu slunce nebo v noci. K dispozici je video ve 4K při 60 snímcích/s ale i fullHD video při 120 snímcích/s pro tvorbu zpomalených záběrů. K dispozici je i D-Cinelike režim, který je vhodný pro postprocessing, protože dovoluje bohatší možnosti co se týče barev a obecné flexibility při úpravě videa.

Dron MINI, ale SAFE!

Nový DJI Mini 3 Pro nabízí protinárazové snímače do 3 stran letu dronu - dopředu, dozadu a dolů. Díky čidlům je létání bezpečnější a je možné je použít ve dvou režimech. V prvním režimu se dron před překážkou pouze zastaví, v druhém režimu (APAS 4.0) překážku dron obletí a pokračuje dále v letu. Dron sice nemá čidla doleva a doprava, ale díky začátečnickému režimu, ve kterém dron neletí do boků se nemůže stát, že byste s dronem narazili do překážky levým nebo pravým bokem. 

mini dron dji min i3 pro

Díky propojení kamery, gimbalu a letové jednotky dronu je možné vytvářet videa automaticky tzv. na autopilota. Můžete si vybrat z několika druhů přednastavených záběru tedy tzv. "QuickShots" nebo tyto jednotlivé druhy záběrů nahrajete automaticky na autopilota všechny za sebou a automaticky se vám ještě za letu vytvoří celkové video z několika úhlů záběrů - to provedeme pomocí tzv. funkce MasterShot. Další skvělou funkcí je Panorama, která nafotí scénu panoramaticky a hned za letu složí foto do panoramatické fotky. Hyperlapse potom dokáže vytvořit efektní časosběrné video i za velmi ztížených podmínek osvitu. Funkce DigitalZoom pak dovolí zachytit záběry z diskrétní vzdálenosti.

ovladač dji mini 3 pro

Inovovaný přenos obrazu zajistí dosah až na vzdálenost 8 km (mimo EU dosah až 12 km) a to při rozlišení fullHD při 30 sn/s a s nízkou latencí jen 120 ms. Můžete si vybrat mezi klasickým ovladačem, nebo ovladačem s integrovanou obrazovkou. Aktuálně se nacházíte na produktové stránce ovladače bez integrované obrazovky.

K dispozici je široká řada příslušenství a s dronem se opravdu příjemně a snadno létá a kamera má krásný obraz!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drony DJI
Maximální rychlost: 57,6 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 34 min
Vzletová hmotnost: 249 gramů
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 8 km (V USA 12 km)
? Rozlišení videa z kamery: 4K
Rozlišení fotografií z kamery: 48 Mpx
Velikost snímače kamery: 1/1.3"
Rozměry složeného dronu: 145×90×62 mm
Rozměry rozloženého dronu: 171×245×62 mm
Provozní teplota: -10 °C až +40 °C
Interní úložiště: 8 GB
Maximální velikost microSD karty: 512 GB
Aplikace pro ovládání dronu: DJI FLY
Odolnost proti větru: 10,7 m/s