Autel EVO II

Neohodnoceno

Autel EVO II nabízí skládací konstrukci těla dronu, snímač s rozlišením 48 Mpx pro fotografie,  8K pro videa, dobou letu až 40 min a pokročilou detekci překážek, pro co nejvíce bezpečný provoz a bezchybné automatické sledování objektů zájmu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 650
35 990 Kč 29 743,80 Kč bez DPH
Autel EVO II
Neohodnoceno

Autel EVO II jako excelentní dron s kamerou pro profesionální záběry

Autel EVO II nabízí jako první skládací dron na světě rozlišení kamery až 8K, díky tomu jsou záběry perfektně podrobné a velmi kvalitní - počet pixelů je totiž 4 násobně vyšší oproti rozlišení 4K, které je již dnes v podstatě standardem. Doba letu je až 40 min a maximální dosah video signálu je 5 km. Odolnost dronu vůči větru je až do neuvěřitelných 67 km/h jeho rychlosti. Maximální rychlost dronu je až 73 km/h.

Proč je Autel tak kvalitním hobby dronem s profi kamerou?

Autel díky partnerství se Sony zaintegroval snímač s velikostí 1/2" a s rozlišením 48 Mpx pro fotografie a 8K pro video s 25 fps. K dispozici je i zpomalené video "Slow motion" v rozlišení 2,7K se 120 fps Samotné parametry jsou navíc podpořeny zkušenostmi Sony, které použilo snímač IMX586, ten při tomto rozlišení dokáže poskytnout velmi ostré snímky, s lepšími detaily a bohatšími barvami. Kromě popsaných technologií níže je k dispozici také Phase detection autofokus, který dynamicky ostří na pohybující se objekty, v kombinaci s ultra stabilním gimbalem jsou díky tomu záběry vždy kvalitně stabilizované a dynamické objekty zájmu na nich hrají prim.

 

4K video s 10 bit HDR

Dron umožňuje pořídit video s rozlišením 4K při 16 expozicích v jednu chvíli a díky tomu je obraz perfektně vyvážený i při velmi náročných snímaných situacích (proti světlo, stíny vs. odlesky atd.). Díky 10 bitové technologii zaznamenává Autel EVO II přes jednu miliardu barev. U standardní 8 bit technologie je možnost zaznamenávat pouze 16 milionů barev. To celé má za následek skvělou kvalitu natočeného materiálu a skvělé možnosti pro post produkci takového videa. Video lze nahrávat do kodeku H.264 a do H.265 a to při vysokém datovém toku až 120 Mbit/s. V těle dronu je použito také interní úložiště o velikosti 8 GB, které je rozšiřitelelné klasickou microSD kartou s velikostí až 256 GB.

 

Hotové 8K HYPERLAPSE fotografie a videa přímo z dronu 

Hyperlapse videa a fotografie lze pořizovat s vícero drony, ale jediný Autel je dokáže hned v dronu vyvolat a umožnit je okamžitě sdílet. Videa zajistí perfektně stabilní, fotografie pak dokáže uložit jak v JPG tak v RAW formátu, což umožňuje snadnější úpravy natočeného materiálu. Díky vysoké stablitě a přesnosti letu je možné hyperlapse snímky a videa pořizovat periodicky a sledovat tak, jak se dané místo v čase mění.

 

 

Inteligentní letové režimy Autel EVO II

 Kromě manuálního letu, byť s plnou stabilizací je k dispozici také nepřeberné množství inteligentních letových režimů, které usnadní nováčkům i pokročilým natočit skvělá videa úplně automaticky. K dispozici jsou režimy:

Dynamic track - dron v tomto režimu sleduje objekt zájmu a vyhodnocuje okolní prostředí tak, aby natáčení objektu zájmu bylo co nejplynulejší a nedošlo ke kolizi s okolními objekty

Tripod track - dron z jednoho místa velmi pečlivě sleduje objekt zájmu pomocí natočení a naklopení kamery

Parallel track - dron sleduje objekt zájmu a letí rovnoběžně s osou pohybu

Viewpoint - v záběru dronu si jednoduše označíte bod, kam má dron plynule letět, vše proběhne plynule bez neočekávaných změn směru, vychýlení z kurzu apod

Orbit - po označení či vytvoření bodu zájmu dron začne naprosto plynule kolem objektu zájmu kroužit a natáčet 

Gesture control - dron je možné ovládat gesty, pokud jsou osoby v záběru hlavní kamery dronu

Precision flight - dron si pro co nejplynulejší záběry omezí maximální výchylky kniplů - ovládacích páček, to vede k tomu, že se dron pohybuje mnohem více plynuleji

Dual stability - poloautomatický režim, ve kterém dron zajistí plynulé zastavení či zrychlení dronu - opět pro co nejplynulejší záběry

 

Ovladač pro dron s vestavěnou obrazovkou

Ovladač, který se dodává k dronům Autel disponuje vestavěnou obrazovkou, na které lze pozorovat živě záběry z kamery dronu, pokud byste požadovali větší obrazovku, je možné připojit telefon nebo tablet do vestavěného držáku. 

Letové výkony dronu, plnohodnotná protinárazová ochrana - Dynamic track 2.0

Doba letu je díky vyměnitelné baterii s kapacitou 7100 mAh okolo 40 minut, dosah ovládacího signálu je v evropě až 5 km (dosah 9 km je možné dosáhnout v USA). Rychlost dronu může dosáhnout až 74 km/h, což zaručuje také vysokou odolnost větru, velmi důležité je použití 12 kamer sledujících okolí dronu, díky nim je plynule vyhodnocována nejlepší trasa letu, dron dokáže odhalit větve stromů a všechny větší objekty, kterých umí vyhodnotit až 64 v jednu chvíli. Protinárazovými kamerami si dron skenuje své okolí a případným překážkám se plynule vyhne tak, aby pohyby dronu nebyly trhané a záběry tedy co nejplynulejší. 

 

Základní balení dronu Autel EVO II

V základním balení dronu Autel EVO II se nachází:

  • Dron Autel EVO II
  • ovladač s integrovanou obrazovkou
  • Nabíječka na 230V
  • micro USB kabel pro ovladač
  • 3 páry vrtulí
  • USB-C kabel
  • micro USB kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Drony Autel
? Doba letu dronu: 40 min
Doba nabíjení externí baterie: 90 min
? Rozlišení fotografií z kamery: 48 Mpix
? Rozlišení videa z kamery: 8K
? Dosah signálu z ovladače: 5-9 km
Interní úložiště: 8 GB
? Velikost snímače kamery: 1/2"
Rozměry: 397 x 397 mm
? Maximální rychlost: 72 km/h
Maximální digitální zoom: 8x
? Provozní teplota: -10 až +40°C