Autel EVO Nano+

15 hodnocení

Autel Nano+ je nový minidron s ultra kvalitní kamerou s fotkami 48 Mpx, videem 4K a se snímačem o velikosti 1/1,28" (tedy 0,8"), pixely o velikosti 2,44x2,44 mikrometru, antikolizními čidly, stabilním video přenosem a letovou dobou 28 min. Vše při hmotnosti dronu 249 gr.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: AUTNANSW AUTNANSO AUTNANSR AUTNANSG Zvolte variantu
17 490 Kč 14 454,55 Kč bez DPH
Autel EVO Nano+
15 hodnocení
3,5 15 hodnocení

Autel Nano+ minidron do 250 gramů

Tento dron je mini svou velikostí, ale maxi kvalitou kamery. Jedná se o Autel Nano+, který disponuje ultra kvalitní kamerou o rozlišení fotek 48 Mpx a videa 4K při bohatém obrazovém formátu H.265 a to vše na obrovském snímači o velikosti 0,8". Podrobnému obrazu dopomáhají jak velké pixely o velikosti 2,44x2,44 mikrometru, tak chytrá softwarová vylepšení obrazu - jedním z podstatných je HDR video a De-fog, tedy odstranění oparu na snímku. Výhodou také je, že lze digitálně zoomovat kamerou až na 4 násobné přiblížení. Kamera má snímač s aplikovanou sestavou RYYB filtrů, což poskytuje ještě věrnější barvy. 

Inteligentní letové režimy dronu

Dron disponuje sledováním objektů Dynamic Track 2.1 a inteligentními letovými režimy jako např. rocket, fade away, orbit a flick. 

Režim Rocket zajistí efektní záběr při kolmém vzletu z označeného místa, fade away pak natočí záběr při odletu z místa pozadu, orbit a flick pak zajistí odlet z místa a záběr po určité geometrii. Více ve videu níže:

 

Letové výkony dronu a protinárazová čidla

Dron má k dispozici 3 letové režimy, kdy v nejpomalejším je připraven podávat co nejplynulejší videa, v normálním kombinuje rychlost a plynulost videí, kdy jsou stále k dispozici protinárazová čidla a v nejrychlejším modu jde o to vyvinout co největší rychlost až na úroveň 54 km/h. Odolnost dronu proti větru je poměrně vysoká a to až do rychlosti 10 m/s. Protinárazová čidla jsou na dronu ze třech stran - zepředu, zezadu a zespodu kdy fungují v nejpomalejším a středním režimu. Protinárazová čidla zastaví dron před překážkou v případě letu směrem dozadu nebo dopředu. Dron disponuje vyměnitelnou baterií, která se nabíjí pomocí klasického USB-C konektoru v dronu a je schopen letět až 28 minut při teplotách 0°C až +40°C. 

Přenos obrazu

Přenos obrazu je realizovaný pomocí plnohodnotného ovladače, který má výdrž 2,5 hodiny a zajišťuje velmi stabilní přenos obrazu z dronu na vzdálenost až 5 km při rozlišení až 2,7K

K dispozici je také provedení Premium bundle ve kterém jsou celkem 3 letové baterie do dronu, brašna, nabíječka na 3 baterie a další příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drony Autel
Maximální rychlost: 54 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 28 min
Vzletová hmotnost: 249 g
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 5 km
Rozlišení videa z kamery: 4K při 30 fps
Rozlišení fotografií z kamery: 48 Mpx
Velikost snímače kamery: 1/1.28" 0.8"
Rozměry složeného dronu: 142×94×55mm
Rozměry rozloženého dronu: 260×325×55mm
Provozní teplota: 0 °C až +40 °C
Interní úložiště: NE
Maximální velikost microSD karty: 256 GB
Aplikace pro ovládání dronu: Autel Sky
Odolnost proti větru: 10 m/s