Autel EVO Max 4N Combo - noční vidění

3 hodnocení

Autel EVO Max 4N přináší uživatelům kvalitní technologie a pokročilou autonomii v nejlepším poměru cena/výkon. EVO Max 4N má k dispozici noční vidění, termokameru a klasickou širokoúhlou kameru. Vyhodnocuje složitá prostředí a vytváří 3D obraz letové dráhy v reálném čase pro bezkonkurenční vyhýbání se překážkám. Pokročilé senzory umožňují let v oblastech, kde nefunguje GPS, dron má perfektně stabilní přenos obrazu, možnost hot-swapu baterie, laserový dálkoměr a mnoho dalších funkcí. Autel MAX je pro svět profi dronů opravdová revoluce. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: AUTEVO4NC
312 990 Kč 258 669,42 Kč bez DPH
Autel EVO Max 4N Combo - noční vidění
3 hodnocení
4,7 3 hodnocení

Autel EVO Max 4N - revoluční dron s nočním viděním

Nový dron od Autelu s termokamerou, klasickou kamerou a s kamerou Starlight pro noční vidění, kterou doplňuje laserový dálkoměr. Termokamera disponuje 640x512 px, klasická širokoúhlá kamera pak 50 Mpx. K dispozici je také laserový dálkoměr, který má možnost velmi přesně měřit vzdálenost objektů v okolí dronu až do vzdálenosti 1140 metrů. Tento dron velmi boduje také 720° kompletní ochranou proti překážkám bez žádných slepých úhlů, což je oproti ostatním dronům obrovská výhoda a jedinečná vlastnost. Další výhody shrnujeme dále:

Pokročilé létání v složitých prostředích a také bez možnosti příjmu GPS


Díky kompletní ochraně okolo dronu a kamerové výbavě je možnost létat s dronem ve velmi složitých prostředích a to včetně těch, kde není možnost přijímat GPS signál a to např. v podzemí, v budovách a jiných náročných místech. Dron má navíc ze spodní strany milimetrově přesný radar, díky kterému lze snadno regulovat a udržovat výšku letu. Algoritmy v přenosu obrazu, GPS a interních informací jsou navrženy tak, aby odolaly rušení jak v rámci městské výstavby, tak v rámci elektromagnetického pole při létání v blízkosti vedení vysokého napětí a podobných zařízení. Autel MAX disponuje funkcí A-Mesh, která podporuje souhru více dronů Autel v letu na jednom místě (např. při létání nad fotovoltaickou elektrárnou) a nedojde tak ke srážce dronů navzájem

 

Ukázka obrazu ze Starlight kamery s nočním viděním

Přesná autonomní identifikace a sledování objektu


Na základě technologie rozpoznávání obrazu je nově nyní k dispozici funkce sledování objektů již v takové úrovni, že dron automaticky v obrazu nachází objekty, které označí, dle jejich tvaru vyhodnotí o jaký objekt se jedná a tomu přizpůsobí styl a druh automatického letu za tímto objektem. díky této technologii se práce s dronem v terénu velmi zrychluje a zjednodušuje. Prakticky pak stačí kliknout na tlačítko sledovat u vybraných objektů typu auto, osoba a další...

Žádná slepá místa – maximální vyhýbání se překážkám

autel max


EVO Max 4N je jediný komerční dron, který kombinuje tradiční systémy binokulárního vidění s technologií radaru s milimetrovými vlnami. To umožňuje integrovanému Autel Autonomy Engine EVO Max 4N vnímat objekty až do velikosti několika málo centimetrů, eliminovat slepé úhly a umožnit provoz při slabém osvětlení nebo deštivých podmínkách.

Vylepšený přenos obrazu Autel SkyLink 3.0
 
Autel je leaderem v oblasti přenosu signálu a tak dále zapracoval na novém systému, který nabízí v EU přenos signálu až na 8 km (mimo EU pak až 20 km), i na tuto vzdálenost je latence pouze <150 ms při rozlišení 1080 na 60 fps. S možností volby pásem 900 MHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz a 5,8 GHz.
 

Autel Enterprise App - ovládací aplikace dronu Autel Max

 
Inovovaná je také ovládací aplikace, která podporuje několik velmi užitečných funkcí. Zejména se jedná o plánování 3D waypointů v 3D mapovém prostředí, kde jde perfektně vidět zvlnění zemského povrchu a je tedy možnost naplánovat tyto waypointy mnohem více napřesno. Funkce Quick Mission je k dispozici pro plánování misí již ve chvíli, kdy dron předchozí misi již vykonává a právě létá nad námi. K dispozici je také funkce mission reproduction, která dovoluje uložit si průběh manuálního letu a poté tento let přesně 1:1 zopakovat včetně akcí jako nahrání videa, nebo pořízení fotky. K dispozici je mapování v módu "terrain follow" kdy dron dle výškových dat o povrchu pod ním letí stále ve stejné relativní výšce. K dispozici jsou dále také automatické generování misí na základě zadaného zájmu, k dispozici je také klasické mapování, koridor mapping, waypoint 2D, oblique mise (s 5 směry náletu oblasti), dále je k dispozici spiral mission pro Search and Rescue použití, funkce Vertical scan je zde pro skenování budov nebo jiných ploch kolmo k povrchu země.
 
 

Autel Smart Controller V3


7,9 palcový displej Smart Controller V3 s vysokým jasem 2000 nitů je jasně viditelný i na přímém slunečním světle.  Přizpůsobený systém Android umožňuje další flexibilitu s aplikacemi třetích stran a krytí IP43 zajišťuje výkon za každého počasí. Vestavěný displej je dvakrát jasnější než u dalšího předního konkurenta a 4krát jasnější než obrazovka běžného mobilního telefonu. 7,9 palcový QHD displej nabízí antireflexní vrstvy a poskytuje jasnou viditelnost na přímém slunci. Ultra-HD (2048x1536) poskytuje jasnou viditelnost na přímém slunečním světle. Integrovaná technologie true tone dynamicky upravuje vyvážení bílé na displeji a poskytuje pilotovi nejlepší zážitek ze sledování v jakémkoli světelném prostředí. Rozlišení videa 2,7K 30p je k dispozici do 1 km a obraz 1080p HD je standardem mezi přenosovým dosahem 1 km až 8 km

 

4,5h ultra dlouhá výdrž baterie
Lithium-iontová baterie s kapacitou 5800 mAh vydrží až 4,5 hodiny při nepřetržitém používání a podporuje 2-hodinové rychlé nabíjení. Smart Controller je připraven splnit vaše požadavky v leteckém provozu po dlouhé dny v terénu.

-20 až +40°C Pracovní teplota
Větší chladiče umožňují chytrému ovladači pracovat s širším teplotním rozsahem, což vám poskytuje stabilnější a spolehlivější provoz v extrémních prostředích bez přehřívání nebo zamrzání.

Přizpůsobený OS systém
Smart Controller běží na přizpůsobeném systému Android a podporuje další flexibilitu pro pracovní postupy systému třetích stran tím, že uživatelům umožňuje stahovat další aplikace třetích stran a umožňuje uživatelům vytvářet si vlastní exkluzivní operační systém.

128 GB vnitřní paměti
Dostatek vnitřního úložiště má prostor pro média a letové záznamy bez potřeby externího úložiště. Využitelných je cca 64 GB.

8 jádrový procesor
8 jádrový procesor Qualcomm dokáže plynule přehrávat 4K/60fps H.264 a 4K/60fps H.265 video.

Elegantní a přenosný
Smart Controller váží 1150 g a je dodáván s odnímatelnými ovládacími pákami a úložným prostorem, takže jej lze snadno zasunout do přenosné tašky.

Prémiový materiál, odolný design
Zadní strana ovladače je vyrobena z vyztužených kompozitů a je vyryta 3D laserem pro lepší ergonomii, uchopení a odolnost.

Multiportový výstup
Porty HDMI, USB-A a USB-C umožňují živé vysílání se síťovými moduly 4G/5G. Konektory SMA umožňují, aby byly antény odnímatelné a nahrazeny nebo upgradovány zařízeními třetích stran kompatibilními se SMA.

 

Sada obsahuje:
1x Dron
1x Aku
1 pár náhradních vrtulí
1x Nabíječka baterií
1x Dálkový ovladač s displejem a s 1 párem kniplů navíc
1x Kabel USB-C na USB-C
1x Kabel USB-A na USB-C
1x Šňůrka
1x návod

 
 autel evo max 4N

Doplňkové parametry

Kategorie: Autel EVO Max
Maximální rychlost: 68 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 42 min
Vzletová hmotnost: 1641 g
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 8 km (20 km mimo EU)
Rozlišení fotografií širokoúhlé kamery: 50 Mpx
Rozlišení fotografií zoom kamery: 48 Mpx
Rozlišení videa širokoúhlé kamery: 4K
Rozlišení videa zoom kamery: 8K
Velikost snímače širokoúhlé kamery: 1/1.28"
Rozlišení termokamery: 640x512 px
citlivost termokamery: ≤50 mK (verze DJI M30T)
Rozsah měřených teplot: -20°C až +150°C a 0°C až +550°C
Rozměry: 562*651*147 mm rozloženo
Přepravní kufr: ANO
Provozní teplota: -20 °C až +50 °C
Ovladač s vysoce svítivou obrazovkou: ANO, 2000 nit
Havarijní krytí: NE
Interní úložiště: ANO, 64 GB využitelných
Krytí proti vodě: IP43
Přesnost měření Laser Range Finder: D×0.15%+1m
Rozsah měření vzdálenosti pro Laser Range Finder: 5 m až 1.2 km