DJI Mavic 3 Classic - bez ovladače

5 hodnocení

Další dron s Hasselblad kamerou  od DJI je zde. DJI Mavic 3 Classic s přepracovanou Hasselblad kamerou, která ukrývá jediný, ale obrovský snímač o velikosti 4/3", který disponuje vysokým dynamickým rozsahem, nastavitelnou clonou a vysokým rozlišením. Vyladěné jsou i protinárazová čidla, která pokrývají všech 8 směrů letu dronu. To vše s letovou dobou až 46 min a dosahem až 8 km. (v Evropě) Oproti staršímu DJI Mavic 3 je zde provedení kamery bez teleobjektivu. Provedení DJI Mavic 3 Classic + 3 páry vrtulí + baterie - bez ovladače. Dron disponuje štítkem C1.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 7144
38 990 Kč 32 223,14 Kč bez DPH
DJI Mavic 3 Classic - bez ovladače
5 hodnocení
4,2 5 hodnocení

DJI Mavic 3 Classic - dron s Hasselblad kamerou, chráněn ve všech směrech

Provedení DJI Mavic 3 Classic + 3 páry vrtulí + baterie - bez ovladače. Dron disponuje štítkem C1.

DJI Mavic 3 Classic disponuje barevně bohatou, ostrou a široce nastavitelnou kamerou Hasselblad L2D-20c.. Díky firmě Hasselblad kamera poskytuje široký dynamický rozsah 12,8 bodů a 12 bitové RAW fotky k dispozici je i technologie VDAF, HNCS a mnoho dalšího. Potěší vás ale také prodloužená doba letu, dosah signálu, vylepšená protinárazová čidla a s nimi související automatický bezpečný návrat domů, pojďme na to ale postupně...

Kamera Hasselblad podrobně

Kamera je to co nás nejvíc zajímá, pojďme si ji rozebrat podrobněji. Hasselblad L2D-20c s klasickým objektivem a obrovským snímačem 4/3" nabízí 20 Mpx fotky, ultra kvalitní video s rozlišením 5,1K a 50 snímků/s (nebo můžete dělat zpomalená videa při fullHD a 200 sn/s nebo ve 4K při 120 sn/s) a široký dynamický rozsah 12,8 bodů a clonu od f/2,8 do 11. Kameru je možné manuálně nastavovat a fotit s ní do RAWu. Díky pokročilým kamerám a protinárazovým čidlům je nyní k dispozici technologie ActiveTrack 5.0, která dovoluje sledovat objekty zájmu (cyklisty, auta, chodce) i ve velmi obtížných terénech. 

Díky mnoha technologiím je obraz velmi přirozený, barevně bohatý a ostrý, jedna z technologií, která tomu napomáhá je HNCS - jde o Hasselblad Natural Colour Solution, což je způsob kalibrace jednotlivých pixelů na požadované parametry, které vznikly z desítek let zkušeností společnosti Hasselblad. Díky tomu nemusíte řešit nastavení barevných presetů (tzv. LUT) a velmi se omezí také nutnost post-processingu.

D-Log o 10 bitech - video z dronu je snadné propojit ve video-projektu s ostatními videi, protože z dronu je možné nahrávat video do tzv. D-Log formátu - díky tomuto formátu jsou všechny kamery naladěny barevně stejně a při editaci videí z různých kamer jsou pak velmi snadno barevně editovatelná "na jedno kliknutí". Záznam videa s barevnou bohatostí 10 bit dovoluje snímači "vybrat" pro pixel jeden odstín z 1 miliardy odstínů. Při 8 bitovém záznamu je pro jeden pixel k dispozici jen 16,7 milionu odstínů. 

HLG a NightShots

Díky jedné z dalších funkcí od Hasselbladu a to HLG nyní kamera poskytuje velmi vysoký dynamický rozsah a díky NightShots což je speciální režim pro podmínky s nízkým osvitem - typicky večerní záběry, či východy a západy slunce nyní kamera pořizuje mnohem čistější a méně zašuměné záběry.

Inteligentní kamerové režimy

Díky skvělému propojení kamery a letové jednotky dronu je možné vytvářet videa automaticky. Můžete si vybrat z několika druhů záběru tedy tzv. "QuickShots" nebo tyto jednotlivé druhy záběrů nahrajete automaticky všechny za sebou a automaticky se vám vytvoří celkové video místa to uděláme pomocí tzv. funkce MasterShot. Další skvělou funkcí je Panorama, která nafotí scénu panoramaticky a hned za letu složí foto do panoramatické fotky. Hyperlapse potom dokáže vytvořit efektní časosběrné video i za velmi ztížených podmínek osvitu

 

Vylepšená letová bezpečnost dronu

Mavic 3 nyní má k dispozici protinárazová čidla ve všech 8 směrech letu. Tato čidla spolupracují mezi sebou a díky tomu je možné se automaticky vyhnout překážkám mnohem plynuleji a bezpečněji než kdy dříve. Díky vylepšeným čidlům je nyní vylepšena bezpečnost při automatickém návratu dronu domů. 

APAS 5.0 je inovovaný systém vyhýbání se překážkám, který při letu dronu vyhodnocuje překážky ve všech směrech a dokáže se jim plynule a automaticky vyhnout a navázat na původní letový záměr či směr.

 

Přenos obrazu a další letové výkony 

Přenos obrazu je nyní opět plynulejší a má větší dosah než kdy dřív. V Evropě se bavíme o 8 km dosahu a rozlišení přenosu fullHD při 60 fps. Díky inovované baterii můžete létat až 46 minut a to se skvělou stabilitou pohybu dronu a odolností rychlosti větru až do rychlosti 43 km/h.

 

Rozsáhlá nabídka příslušenství

Set DJI Mavic 3 Classic ND Filtry

Obsahuje filtry ND8/16/32/64.

DJI Mavic 3 Classic širokoúhlý objektiv

Kompatibilní s kamerou Hasselblad z modelu DJI Mavic 3 a poskytuje širokoúhlý záběr z kamery. Snadno se vymění za klasický původní objektiv. 

DJI 65W nabíječka

Dodává se s 65W kabelem USB-C kterým lze nabíjet baterii do dronu - připojí se do USB-c portu na dronu a letová baterie se nabíjí - cca za 96 minut. Díky dalšímu portu USB a datovému kabelu USB-C, které jsou součástí balení, lze současně nabíjet i dálkový ovladač.

DJI Mavic 3 nabíjecí hub na 3 baterie

Po připojení k 65W přenosné nabíječce nebo nabíječce do auta lze DJI Mavic 3 Battery Charging Hub rozšířit o nabíjení tří baterií. Rozbočovač pro nabíjení baterií zvyšuje účinnost tím, že baterie nabíjí postupně podle zbývajícího množství energie, přičemž více nabité baterie dostávají energii jako první.

DJI RC Pro

Díky displeji s vysokým jasem 1000 nitů, vysoce výkonnému procesoru a podpoře přenosu videa na vzdálenost 15 km je DJI RC Pro bezkonkurenční volbou pro profesionální tvorbu. Sluníčko ani mráz není pro tento ovladač žádný problém.

DJI RC

DJI RC je dálkový ovladač pro drony, který poskytuje výjimečný zážitek z ovládání. Má lehkou konstrukci, integrovaný HD displej a mimořádně dlouhou výdrž baterie a podporuje technologii přenosu videa DJI O3+.

Doplňkové parametry

Kategorie: DJI Mavic
Maximální rychlost: 68,4 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 46 min
Vzletová hmotnost: 895 gr
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 8km (15 km v USA)
Rozlišení videa z kamery: 5,1K
Rozlišení fotografií širokoúhlé kamery: 20 Mpx
Velikost snímače širokoúhlé kamery: 4/3" CMOS
Rozměry složeného dronu: 221x96x90 mm
Rozměry rozloženého dronu: 347x283x107 mm
Provozní teplota: -10°C až +40°C
Interní úložiště: 8GB
Maximální velikost microSD karty: 512 GB
Aplikace pro ovládání dronu: DJI Fly
Odolnost proti větru: 12 m/s
Euro štítek/certifikace: C1