DJI Care pro DJI Air 3 - 1 rok

Neohodnoceno

Havarijní krytí pro dron DJI Air 3, které se uzavírá na 1 rok kryje až 2 výměny dronu v případě, že s dronem při běžném používání havarujete, dron se dostane do kontaktu s vodou, nebo nově lze uplatnit toto krytí, pokud dron odletí neznámo kam. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 905
2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
DJI Care pro DJI Air 3 - 1 rok
Neohodnoceno

Jak funguje havarijní krytí DJI Care Refresh u dronů DJI Air 3?

Havarijní krytí je určeno pro případy, kdy s dronem havarujeme a tato havárie není způsobena chybou stroje, ale chybnou pilotáží dronu. Může se tedy stát, že dron spadne například, proto že pilot vlétne bokem dronu do překážky, nebo protože pilot přistane do vody, či mu dron uletí pryč. (tzv. fly away) 

V rámci 2 letého havarijního krytí dostaneme možnost až 3 výměn dronu v rámci podmínek vyjmenovaných výše. Tyto výměny jsou pak realizovány s rozumnou finanční spoluúčastí majitele/pilota dronu a to následovně: 1. výměna 119 Eur, 2. výměna 149 Eur. 

V případě, že dron odletí neznámo kam, je spoluúčast stanovena na 499 Eur. (Tuto událost kryje havarijní krytí jen 1 v rámci 2 let a tato výměna se počítá do limitu 2 celkových výměn)

Jak se havarijní krytí DJI Care Refresh aktivuje a uplatňuje?

Pokud chcete využít služeb DJI Care Refresh je nutné odeslat dron do servisního centra, to se dělá tak, že na této web stránce https://service.dji.com/care/active vyplníte aktivační kód pro DJI Care, následně provedete verifikaci seriového čísla dronu, do emailu Vám přijde štítek pro kurýrní společnost, který nalepíte na balík s dronem a DJI se o vše další již postará. (v případě, kdy dron odletí neznámo kam, tak se provede zaslání letového deníku z telefonu do DJI) 

DJI Care lze aktivovat pouze maximálně na dva roky možnosti jsou 1 roční licence, nebo si rovnou můžete zakoupit 2 letý Care refresh krytí - po uplynutí těchto havarijních krytí již nelze žádné další krytí aktivovat.