SDK ovladač s displejem pro DJI P4 RTK

Neohodnoceno

Dálkový SDK ovladač je standardně dodávaný ovladač pro fotogrammetrický dron DJI P4 RTK. Tento ovladač disponuje integrovaným displejem s vysokým jasem, na kterém je předinstalovaná speciální aplikace optimalizovaná pro mapování a modelování s dronem pro fotogrammetrii DJI P4 RTK.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: DJIP0427
19 293 Kč 15 944,63 Kč bez DPH
SDK ovladač s displejem pro DJI P4 RTK
Neohodnoceno

Ovladač pro dron DJI P4 RTK

Tento ovladač disponuje integrovanou obrazovkou, na které je předinstalovaná speciálně upravená aplikace DJI GS PRO, která dovoluje plánování velmi optimalizovaných mapovacích a modelovacích misí s dronem pro fotogrammetrii DJI P4 RTK

Výměnná baterie

Ze zadní strany ovladače je konektor pro výměnnou baterii DJI WB37 - je proto možné tento ovladač provozovat neptřetržitě - při výměně baterie se ovladač nevypne - dokáže fungovat cca 2 min, což bohatě stačí k výměně baterie. Velkou výhodou je, že stejná baterie lze použít pro napájení DJI D-RTK 2 stanice a dalších periferií od DJI.

USB konektor pro USB dongle - pro čerpání RTK dat

Ze zadní strany ovladače je konektor USB, přes který lze přímo čerpat internet, resp. RTK data pomocí NTRIP protokolu. Konektor i se zapojeným USB donglem lze zavřít a ovladač je díky tomu velmi kompaktní - nic z něj netrčí a vše je kompaktní. Pro bezchybnou funkčnost je potřeba vybrat kompatibilní USB dongle - my máme ověřený např. ZTE MF833V

Integrovaný displej s vysokovou svítivostí

Integrovaný displej s vysokou svítivostí dovoluje perfektní náhled i na přímém slunečním světle. Navíc lze do ovladače instalovat android aplikace a to i třetích stran. 

Tento ovladač není shodný s ovladačem, který se dodává pro DJI Phantom 4 pro PLUS verzi.