DJI Mavic 3 Multispectral - dron s multispektrální kamerou DJI M3M

Kód: 904
169 280,21 Kč
Skladem

DJI Mavic 3 Multispectral je nový revoluční dron s multispektrální kamerou, osvitovým senzorem a RTK přijímačem pro rychlé a přesné skládání multispektrálních 2D map, Tento dron nabízí pokročilou multispektrální kameru nabízející , ale také pokročilou techniku, navýšena byla přesnost RTK modulu na 1 cm resp. 1,5 cm, dále zvýšena doba letu, odolnost proti větru, snížena byla hlučnost a další parametry... Díky inovované konstrukci nabízí DJI M3M až 42 minut letu na jednu baterii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DJI Mavic 3 Multispectral - revoluční dron pro precizní zemědělství

Nástupce legendárního DJI P4M - dronu s multispektrální kamerou pro precizní zemědělství je zde. Nový model DJI M3M stojí na platformě DJI Mavic 3, ale nově má integrovanou multispektrální kameru se snímanými pásmy Red, Red Edge, Green, Blue + RGB. Do EXIF dat pořízených fotografií se synchronně ukládají GPS souřadnice z RTK přijímače.

Prodloužená doba letu

Díky použití motorů a vrtulí s vyšší účinností klesla hlučnost, ale hlavně stoupla doba letu až na 42 minut (je použitá také nově vyvinutá baterie s vysokou kapacitou a účinností). Odolnost proti větru stoupla o 20% procent oproti předchozímu modelu dronu pro precizní zemědělství DJI P4M.

Vylepšený přenos obrazu

Nový DJI M3M - tedy Mavic 3 s  multispektrální kamerou pro precizní zemědělství nabízí přenos obrazu DJI O3+, který nejen zvýšil dosah signálu, ale také došlo k výraznému zlepšení jeho stability. 
Dosah signálu s použitím technologie přenosu obrazu O3+ je aktuálně následující:

  • 1,5-3 km v oblastech se silným rušením signálu - města, průmyslové areály
  • 3-9 km v oblastech s mírným zarušením signálu - inspekce fotovoltaických solárních elektráren, průmyslové parky/sklady (např. při inspekce střech dronem)
  • 9-15 km v oblastech bez zarušení - otevřená krajina, např při inspekci vedení vysokého napětí 

DJI O3+ nabízí také přenos obrazu z dronu do ovladače při rozlišení fullHD a 60 snímcích za sekundu. Aktuálně se tím modelová řada DJI M3 může pyšnit jako jediná na světě.
 

DJI RC PRO - ovladač 

Nový DJI RC Pro ovladač k dronu, který nabízí delší dobu provozu na jedno nabití a to až 3 hod oproti předchůdci DJI Smart Controller, který nabízel jen 2,5 hod provozu. Další vylepšení jsou na poli rychlosti nabíjení, dále 4G komunikace, která je nyní podporovaná přes DJI Cellular dongle. Díky anténám 2T4R s vysokým ziskem se dostáváme na latenci obrazu 120 ms, Díky vysoce svítivé obrazovce se svítivostí 1000 nitů a speciálním outdoor režimem, který lépe vykresluje stíny při pozorování displeje na slunečním světle se zlepšuje vykreslení scény a pilot má díky tomu lepší přehled o snímaném objektu. 

Zvýšená bezpečnost letu

Platforma DJI Mavic 3 dostala 8 protinárazových kamer, které v plné míře převzala i DJI M3M. Díky 4 párům protinárazových kamer se zlepšila stabilita dronu ve stísněných prostorech a zároveň se zlepšila schopnost odhalit přesněji a rychleji překážku, které se dron vyhne plynuleji než dříve. Zvýšená bezpečnost letu je zejména ve směrech pravý a levý bok dronu + oblast nad dronem.

Pokročilá navigace mezi překážkami a přesný návratu domů

Díky technologii APAS 5.0 jsou překážky vyhodnoceny dříve a dron si najde vlastní cestu pro jejich obletění při čemž navíc zachová plynulé změny směru a záběr tak není znehodnocený. Díky této rychlé a přesné lokalizaci překážek se bude DJI M3M vracet při ztrátě signálu mnohem spolehlivěji než u předchozích modelů.

Srovnání s dřívějšími modely profi dronů pro precizní zemědělství

DJI P4 Multispectral

Předchozí model dronu s integrovanou multispektrální kamerou byl DJI P4M, který integroval multispektrální kameru do těla klasického dronu DJI Phantom 4. Mimo multispektrální kamery mělo DJI v tomto dronu zaintegrovaný i RTK přijímač a senzor osvitu, který snímal jak intenzitu tak úhel slunce. Toto řešení bylo spolehlivé, ale s dobou letu okolo 25 minut nebylo příliš vhodné pro mapování rozsáhlých oblastí.


DJI M300 RTK + Micasense Altum 

Profi dron DJI M300 RTK s multispektrální kamerou Micasense Altum je nejvyšší možnou konfigurací dronu s multispektrální kamerou a to jak z hlediska přesnosti nasbíraných dat, tak z hlediska letové doby, stability letu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení