Školení: Provoz dronu v kategorii SPECIFIC

Kód: 450
3 hodnocení
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Cílem školení je seznámit uchazeče s legislativní problematikou provozu dronů a především pak provést jej celým procesem získání oprávnění k provozu v tzv. kategorii Specific. Součástí školení je také vypracování a předání nezbytného dokumentu ConOps a zastoupení v komunikaci s ÚCL při získání oprávnění k provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem školení je seznámit uchazeče s legislativní problematikou provozu dronů a především pak provést jej celým procesem získání oprávnění k provozu v tzv. kategorii Specific. Součástí školení je také vypracování a předání nezbytného dokumentu ConOps a zastoupení v komunikaci s ÚCL při získání oprávnění k provozu.

Co je v ceně školení

  • úvod do (evropské) legislativy a bezpečnosti provozu
  • individuální vypracování dokumentu ConOps a seznámení s tímto dokumentem, záruka na přijetí dokumentu
  • společné vyplnění žádosti oprávnění k provozu, včetně nezbytných příloh a seznámení s těmito přílohami

Školení probíhá obvykle online formou.

Pozn.ConOps, neboli Concept of Operations for Drones, je dokument, který obsahuje informace o provozovateli, vykonávaných leteckých pracech, podmínek a limitů za které budou vyjmenované letecké činnosti vykonávány. A to v návaznosti na aktuální legislativu a její limity. Příručka ConOps obsahuje technickou specifikaci dronu, ale těžištěm je specifikace vykonávaných leteckých prací.

Co není v ceně školení

Upozornění: proces získání oprávnění k provozu je časově náročnější a závisí na rychlosti přijetí žádosti ze strany ÚCL, případně na nutnosti úpravy žádosti či jejích příloh dle požadavků a přípomínek ÚCL. I když je proces obvykle ukončen do 2 měsíců, nelze tuto skutečnost dopředu zaručit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Školení a dokumenty
? Délka procesu: 2 měsíce
Typ školení: s živým lektorem
? Forma školení: online
Způsob zakončení: získání oprávnění k provozu v kategorii Specific