Autel EVO II PRO V3 Rugged Bundle 7,9"

2 hodnocení

Balení je stejné jako u Autel EVO II PRO V3 Rugged Bundle 6,4" kromě ovladače, který má zde větší úhlopříčku 7,9". Autel EVO II PRO V3 Rugged Bundle nabízí profesionální kameru v malé skládací konstrukci dronu, dále velký 1" snímač SONY s rozlišením 6K a funkcí Hyper Light. Kromě špičkového objektivu je k dispozici také mechanická clona. Dron disponuje dobou letu až 40 min a pokročilou 360° detekci překážek, pro co nejvíce bezpečný provoz a bezchybné automatické sledování objektů zájmu Dynamic Track 2.0. Displej v ovladači disponuje velikostí 7,9".

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: AUTEVO3PCS
76 900 Kč 63 553,72 Kč bez DPH
Autel EVO II PRO V3 Rugged Bundle 7,9"
2 hodnocení
4,5 2 hodnocení

Autel EVO II PRO V3 s větším displejem 7,9" - dron pro filmové záběry

Autel EVO II PRO V3 nabízí skvělou kameru, s nejpokročilejším SONY snímačem o velikosti 1" palce a technologií CMOS. Díky použitému snímači lze fotit a natáčet velmi kvalitní fotografie i za podmínek nízkého osvětlení scény, dále tento snímač poskytuje větší dynamický rozsah a lépe redukuje šum ve fotografiích a videu oproti dronu Autel EVO II. Doba letu je až 40 min a maximální dosah video signálu je 8 km (mimo EU až 15 km). Odolnost dronu vůči větru je až do neuvěřitelných 43 km/h jeho rychlosti. Maximální rychlost dronu je až 72 km/h.

objektiv a snímač na dronu s kamerou autel evo 2 pro

Skvělá kamera je u dronu dnes základ, proč je Autel EVO II PRO ten nejlepší?

Autel zaintegroval nejpokročilejší snímač pro drony od společnosti SONY s velikostí 1" a s rozlišením 20 Mpx pro fotografie a 6K pro video. Samotné parametry jsou navíc podpořeny použitou technologií CMOS, která má možnost pořizovat fotografie v režimu Hyper Light, ve kterém lze pořizovat snímky i za podmínek velmi nízkého osvětlení scény. Použitý snímač také redukuje šum na úrovních 2D i 3D, dále eliminuje "Motion blur" a celkově dokáže poskytnout velmi ostré snímky, s lepšími detaily a bohatšími barvami. Kromě popsaných technologií níže je k dispozici také Phase detection autofokus, který dynamicky ostří na pohybující se objekty, v kombinaci s ultra stabilním gimbalem jsou díky tomu záběry vždy kvalitně stabilizované a dynamické objekty zájmu na nich hrají prim.

Proč je lepší 1" snímač s rozlišením 6K než 1/2" snímač s rozlišením 8K? Rozdíl je v tom, že velký snímač s o něco nižším rozlišením má fyzicky větší jednotlivé pixely, což se projeví na ultra nízkém šumu ve fotografii a díky tomu je obraz skvěle čistý.

hyperlight funkce u dronu autel

 

Mechanická clona v kameře dronu poskytuje široké možnosti nastavení

Kamera je to oč tu běží, kromě skvělých parametrů snímače bychom rádi zmínili mechanickou clonu, která dovoluje pořídit snímek s požadovanými parametry zaostření a hloubky ostrosti. Kromě mechanické clony je k dispozici ISO, které je uživatelsky nastavitelné až do hodnoty 12 800.

Barevně bohaté 4K video s miliardou barev a možností HDR

Dron umožňuje pořídit video s rozlišením 4K při 16 expozicích v jednu chvíli a díky tomu je obraz perfektně vyvážený i při velmi náročných snímaných situacích (proti světlo, stíny vs. odlesky). Díky 10 bitové technologii zaznamenává Autel EVO II přes jednu miliardu barev. U standardní 8 bit technologie je možnost zaznamenávat pouze 16 milionů barev. To celé má za následek skvělou kvalitu natočeného materiálu a skvělé možnosti pro post produkci takového videa.

srovnani 8 bit vs 10 bit kodovani barev

Hotové 6K HYPERLAPSE fotografie a videa přímo z dronu 

Hyperlapse videa a fotografie lze pořizovat s vícero drony, ale jediný Autel je dokáže hned v dronu vyvolat a umožnit je okamžitě sdílet. Videa zajistí perfektně stabilní, fotografie pak dokáže uložit jak v JPG tak v RAW formátu, což umožňuje snadnější úpravy natočeného materiálu. Díky vysoké stablitě a přesnosti letu je možné hyperlapse snímky a videa pořizovat periodicky a sledovat tak, jak se dané místo v čase mění.

 6K kamera s 1

 

Inteligentní letové režimy Autel EVO II PRO

 Kromě manuálního letu, byť s plnou stabilizací je k dispozici také nepřeberné množství inteligentních letových režimů, které usnadní nováčkům i pokročilým natočit skvělá videa úplně automaticky. K dispozici jsou režimy:

Dynamic track - dron v tomto režimu sleduje objekt zájmu a vyhodnocuje okolní prostředí tak, aby natáčení objektu zájmu bylo co nejplynulejší a nedošlo ke kolizi s okolními objekty

Tripod track - dron z jednoho místa velmi pečlivě sleduje objekt zájmu pomocí natočení a naklopení kamery

Parallel track - dron sleduje objekt zájmu a letí rovnoběžně s osou pohybu

Viewpoint - v záběru dronu si jednoduše označíte bod, kam má dron plynule letět, vše proběhne plynule bez neočekávaných změn směru, vychýlení z kurzu apod

Orbit - po označení či vytvoření bodu zájmu dron začne naprosto plynule kolem objektu zájmu kroužit a natáčet 

Gesture control - dron je možné ovládat gesty, pokud jsou osoby v záběru hlavní kamery dronu

Precision flight - dron si pro co nejplynulejší záběry omezí maximální výchylky kniplů - ovládacích páček, to vede k tomu, že se dron pohybuje mnohem více plynuleji

Dual stability - poloautomatický režim, ve kterém dron zajistí plynulé zastavení či zrychlení dronu - opět pro co nejplynulejší záběry

 

Plnohodnotná protinárazová 360° ochrana - Dynamic track 2.0

Díky 19 senzorům celkově, 12 kamerám sledujícím okolí dronu je plynule vyhodnocována nejlepší trasa letu, dron dokáže odhalit větve stromů a všechny větší objekty, kterých umí vyhodnotit až 64 v jednu chvíli. Protinárazovými kamerami si dron skenuje své okolí a případným překážkám se plynule vyhne tak, aby pohyby dronu nebyly trhané a záběry tedy co nejplynulejší.

Základní balení dronu Autel EVO II PRO V3

V základním balení dronu Autel EVO II PRO V3 se nachází:

  • Dron Autel EVO II PRO V3
  • ovladač s integrovanou obrazovkou o velikosti 7,9"
  • Nabíječka na 230V
  • micro USB kabel pro ovladač
  • 3 páry vrtulí
  • USB-C kabel
  • micro USB kabel

autel evo 2 pro v3 rugged bundle

Doplňkové parametry

Kategorie: Drony Autel
? Doba letu dronu: 40 min
Doba nabíjení: 90 min
? Rozlišení fotografií z kamery: 20 Mpix
? Rozlišení videa z kamery: 6K
? Dosah signálu z ovladače: 5-9 km
Interní úložiště: 8 GB
? Velikost snímače kamery: 1"
Rozměry: 397 x 397 mm
? Maximální rychlost: 72 km/h
Maximální digitální zoom: 8x
? Provozní teplota: -10 až +40°C