DJI Mavic 3 Cine + Premium Combo

Neohodnoceno

Tento produkt byl nahrazen novějším typem DJI Mavic 3 PRO Cine Premium Combo.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 927
129 990 Kč 107 429,75 Kč bez DPH
DJI Mavic 3 Cine + Premium Combo
Neohodnoceno

DJI Mavic 3 Cine - Dron, kde je obraz nadevše 

Provedení DJI Mavic 3 Cine - obsahuje navíc 2 letové baterie (v balení 3 celkem), 2 náhradní páry vrtulí (v balení 6 párů celkem), hub pro nabíjení 3 baterií, brašnu a 2 sady ND filtrů.

DJI Mavic 3 Cine je nejpokokročilejší dron od DJI pro co možná nejlepší záběry a jak už je zvykem, řada Mavic přináší opět mnoho vylepšení v mnoha oblastech. Tou největší inovací je samozřejmě kamera, potěší vás ale také prodloužená doba letu, dosah signálu, vylepšená protinárazová čidla a s nimi související automatický bezpečný návrat domů, pojďme na to ale postupně...

Kamerové duo Hasselblad 

Kamera je to co nás nejvíc zajímá, a ta je tady skvělá... Vlastně jsou dvě. Jedna Hasselblad L2D-20c s klasickým objektivem a snímačem 4/3", ta nabízí 20 Mpx fotky, 5,1K video a dynamický rozsah 12,8 bodů a clonu od 2,8 do 11. Potom je zde ještě druhá tele kamera, ta nabízí až 28x hybridní zoom s ohniskovou vzdáleností 162 mm a clonou f/4,4, dokáže tak naprosto změnit perspektivu droních záběrů. Obě kamery je možné manuálně nastavovat a fotit s nimi do RAWu. Díky pokročilým kamerám a protinárazovým čidlům je nyní k dispozici technologie ActiveTrack 5.0, která dovoluje sledovat objekty zájmu (cyklisty, auta, chodce) i ve velmi obtížných terénech. 

Inteligentní kamerové režimy

Díky skvělému propojení kamery a letové jednotky dronu je možné vytvářet videa automaticky. Můžete si vybrat z několika druhů záběru tedy tzv. "QuickShots" nebo tyto jednotlivé druhy záběrů nahrajete automaticky všechny za sebou a automaticky se vám vytvoří celkové video místa to uděláme pomocí tzv. funkce MasterShot. Další skvělou funkcí je Panorama, která nafotí scénu panoramaticky a hned za letu složí foto do panoramatické fotky. Hyperlapse potom dokáže vytvořit efektní časosběrné video i za velmi ztížených podmínek osvitu.

dji mavic 3 foto

Kamera dále podporuje:
4K video se 120 fps
Apple ProRes kodeky
10-bit D-Log
HLG

 *Apple ProRes kodeky 422 HQ, 422 a 422 LT

Vylepšená letová bezpečnost dronu

Mavic 3 nyní má k dispozici protinárazová čidla ve všch 8 směrech letu. Tato čidla spolupracují mezi sebou a díky tomu je možné se automaticky vyhnout překážkám mnohem plynuleji a bezpečněji než kdy dříve. Díky vylepšeným čidlům je nyní vylepšena bezpečnost při automatickém návratu dronu domů. 

APAS 5.0 je inovovaný systém vyhýbání se překážkám, který při letu dronu vyhodnocuje překážky ve všech směrech a dokáže se jim plynule a automaticky vyhnout a navázat na původní letový záměr či směr.

 dji mavic 3 dron foto

Přenos obrazu a další letové výkony 

Přenos obrazu je nyní opět plynulejší a má větší dosah než kdy dřív. V Evropě se bavíme o 8 km dosahu a rozlišení přenosu fullHD při 60 fps. Díky inovované baterii můžete létat až 46 minut a to se skvělou stabilitou pohybu dronu a odolností rychlosti větru až do rychlosti 43 km/h.

Verze Cine obsahuje 1TB SSD disk integrovaný do dronu, který umožňuje nahrávat do kodeku Apple ProRes a dále obsahuje v balení ovladač DJI RC Pro - s integrovanou vysoce svítivou obrazovkou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Neaktuální modely - DJI drony
Maximální rychlost: 68,4 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 46 min
Vzletová hmotnost: 895 gr/899 g verze Cine
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 30 km/h (nárazy až do 38 km/h)
Rozlišení videa z kamery: 5,1K
Rozlišení fotografií širokoúhlé kamery: 20 Mpx
Rozlišení fotografií zoom kamery: 12 Mpx
Velikost snímače širokoúhlé kamery: 4/3" CMOS
Velikost snímače zoom kamery: 1/2"
Rozměry složeného dronu: 221x96x90 mm
Rozměry rozloženého dronu: 347x283x107 mm
Provozní teplota: -10°C až +40°C
Interní úložiště: 8GB/1 TB verze Cine
Maximální velikost microSD karty: 512 GB
Aplikace pro ovládání dronu: DJI Fly
Odolnost proti větru: 12 m/s