DJI Mini 2 SE

Neohodnoceno

DJI Mini 2 je skvělý dron pro začátky v droním světě. Jde o mini dron, který boduje jak svou cenou, tak inteligentními letovými režimy, které samy ovládají dron umělou inteligencí a vytvoří skvělé video s rozlišením až 4K, mini dron disponuje hmotností 249 gramů, dobou letu až 31 minut a dosahem ovládání až 6 km (10 km v USA). Tento mix vlastností dronu je skvělý pro použití na cestách, pro začátečníky i pro pokročilé, kteří potřebují mini dron s muší hmotností.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 7536
8 990 Kč 7 429,75 Kč bez DPH
DJI Mini 2 SE
Neohodnoceno

DJI Mini 2 - mini dron, mega výsledky

Nový malý dron nabízející plno skvělých parametrů - inteligentní letové režimy, se kterými pořídí skvělé záběry i úplný začátečník, podrobné, ostré a kvalitní 4K video, letová doba až 31 minut na jedno nabití (baterie jsou vyměnitelné), dosah signálu až 6 km (v USA 10 km), odolnost větru až do rychlosti 30 km/h, automatický návrat domů a plno dalších výhod určených nejen pro začátečníky. I přes to, že se je jedná o levný dron s kamerou, jde o plnohodnotný stroj, se kterým spolehlivě nahrajete kvalitní videa a nafotíte skvělé fotky.

 

Kamera v DJI Mini 2

Skvělá kamera s 4K videem disponujícím až 30 snímků za sekundu, k dispozici jsou až 12 Mpx fotografie, objektiv se světelností f/2,8 a snímač o velikosti 1/2.3". K dispozici je také digitální zoom, který může být až 4 násobný pro přiblížení snímaného objektu a zvýšení dynamiky záběru. Díky režimům "panorama" dron nafotí několik fotografií, které spojí do jednotlivé panoramatické fotky, vše udělá automaticky a sám - ještě za letu dostanete skvělé složené panorama.

Inteligentní letové režimy pro dron DJI Mini 2

Režimy, ve kterých dron natočí záběry plně automaticky z několika úhlů bez nutnosti Vaší pilotáže, je něco co bylo před pár roky nemyslitelné a teď to přichází i v nejnižší řadě malých dronů DJI. Podívejme se jaké máme nyní široké možnosti:

  • Dronie  - Dron automaticky odlétá od Vás při stálém stoupání, takže ze začátku záběru jsou dobře rozpoznatelné obličeje, a později se dostane záběr na široké okolí místa, kde stojíte
  • Helix - Dron Vás automaticky oblétává ve stále se zvětšujících kruzích - skvěle zachytí místo, na kterém se nacházíte.
  • Rocket - Dron stoupá kolmo nad Vámi a záběr ukáže okolí z kolmého pohledu k zemi
  • Circle - Dron Vás oblétává v kruzích a dokonale ukáže okolí - výhledy, západ slunce
  • Boomerang - Dron skvěle zachytí vaše okolí s trajektorií letu jako bumerang.

 

Ovladač s dosahem až 6 km (v USA až 10 km)

Nový skvěle přehledný ovladač s možností změny letových režimů, tlačítkem pro focení, nahrávání, návrat domů a dalšími tlačítky, které si nastavíte dle libosti. Do ovladače pouze vložíte svůj telefon s aplikací DJI Fly a na displeji se zobrazí náhled z kamery dronu + celkové menu pro inteligentní letové režimy a nastavení dronu.

Doba letu? Až 31 minut... A potom? Snadno vyměním baterii!

Za 31 minut ve vzduchu můžete natočit opravdu mnoho záběrů, dron automaticky v průběhu letu počítá kdy by se měl vrátit domů tak, aby mu "vyšla baterie". V případě, že vyhodnotí nutný návrat domů, tak se Mini 2 vrátí zpět odkud vzlétl a plně automaticky přistane na místo vzletu, úplně bez jakýchkoliv zásahů pilota. Vše automaticky. A pokud je baterie vybitá? Nevadí, snadno ji nabijeme pomocí USB-C konektoru v těle dronu, nebo snadno vyměníme za druhou - nabitou baterii.

Široká základna příslušenství 

DJI nabízí k Mini 2 širokou základnu příslušenství, která má za cíl zjednodušit používání dronu.

DJI nabíjecí stanice

Díky nabíjecí základně můžete DJI Mini 2 nabíjet a zároveň přenášet bez možností poškození. 

Nabíjecí hub

Pomocí nabíjecího hubu můžete dát nabíjet až 3 baterie, které se postupně jednotlivě nabijí a nemusíte je přehazovat do dronu a z dronu pro nabití po jednom ks. Díky chytré konstrukci je k dispozici  USB port pro nabíjení mobilu nebo ovladače. 

DJI Mini Bag

Taška přes rameno pro přenášení DJI Mini, nebo Mini 2, která pojme i plno dalšího příslušenství.

 

Základní balení dronu DJI Mini 2 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Neaktuální modely - DJI drony
Maximální rychlost: 58 km/h
Maximální doba letu (výměnná baterie): 31 min
Vzletová hmotnost: 249 gr
Konstrukce dronu: kvadrokoptéra
Dosah signálu z ovladače: 6 km (v USA 10 km)
Rozlišení fotografií z kamery: 12 Mpx
Rozlišení videa z kamery: 4K
Velikost snímače kamery: 1/2.3"
Rozměry: 245×289×56 mm
Provozní teplota: 0° to 40°C
Interní úložiště: Ne
Maximální velikost microSD karty: 256 GB
Aplikace pro ovládání dronu: DJI Fly
Odolnost proti větru: 30 km/h (nárazy až do 38 km/h)