DJI Smart Controller - chytrý ovladač s integrovanou obrazovkou

Neohodnoceno

DJI Smart Controller je vylepšený ovladač o vestavěnou vysoce svítivou obrazovku, vyhřívání a chlazení, které dovoluje provoz v teplotách -20°C až +40°C a předinstalovanými aplikacemi DJI pro použití s co nejvíce modely dronů od DJI.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 49
17 393 Kč 14 374,38 Kč bez DPH
DJI Smart Controller - chytrý ovladač s integrovanou obrazovkou
Neohodnoceno

DJI Smart Controller - chytrý ovladač od DJI pro pořádné nasazení v terénu

DJI Smart Controller je určen pro profesionální nasazení v terénu - vestavěná vysoce svítivá obrazovka s dvojnásobným jasem oproti klasickým tabletům a mobilům zajišťuje bezproblémový provoz v letních dnech. Díky aktivnímu chlazení se ovladač nepřehřívá a jeho výkon i jas je v průběhu letu neměnný - oproti přehřívajícím se tabletům či telefonům, které svůj jas snižují kvůli ochlazení vlastní baterie. Naopak v zimním počasí si ovladač DJI Smart Controller dokáže zapnout integrované vyhřívání, díky kterému může pracovat i v teplotách okolo -20°C.

Kromě výše zmíněných výhod disponuje DJI Smart Controller přenosem obrazu z dronu při rozlišení full HD až na 8 km a také HDMI konektor pro výstup obrazu do monitoru, do kterého lze streamovat v plné kvalitě - tedy full HD.

Ovladač má integrovaný mikrofon i reproduktor, dále baterii na kterou zajišťuje 2,5 hod provozu a předinstalované aplikace DJI, díky kterým lze ovladač spárovat s drony:

PRO DJI M300 RTK SE POUŽÍVÁ DJI SMART CONTROLLER ENTERPRISE - MODEL BEZ DOVĚTKU "ENTERPRISE" NENÍ KOMPATIBILNÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro drony DJI
? Doba nabíjení: 2 hod
? Doba provozu: 2,5 hod
? Svítivost displeje: 1000 cd/m2
Úhlopříčka obrazovky: 5,5"
Provozní teplota: -20 °C až +40 °C
Možnost stremovat obraz: ANO, pomocí HDMI
Výměnná baterie: NE
? Dosah signálu z ovladače: 8-15 km