Ovladač s integrovanou obrazovkou DJI RC Plus

Neohodnoceno

Nový profesionální ovladač DJI RC Plus disponuje obrazovkou s úhlopříčkou 7 palců, krytím IP54 a provozem v rozsahu teplot -20°C až +50°C. Ovladač lze spárovat s profi dronem DJI M350 RTK dronem DJI M30 (T)

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 8104
36 296,37 Kč 29 997 Kč bez DPH
Ovladač s integrovanou obrazovkou DJI RC Plus
Neohodnoceno
profesionalni ovladac dji rc plus pro profesionalni drony
Novinka

Ovladač DJI RC Plus pro profesionální drony DJI

Nový ovladač pro profesionální použití DJI RC Plus je v mnoha směrech vylepšený, ještě odolnější a výkonnější než kdy předtím.

Vylepšení proběhlo v rámci zvětšení vysoce svítivého displeje, který má nyní 7 palců a zlepšilo se jeho umístění v rámci ovladače. Ovladač byl nově navržený pro plnění IP54, což znamená, že došlo k vylepšení proti proniknutí prachu do ovladače, a dále stříkající vody ve všech možných úhlech. Díky integrovanému vyhřívání a chlazení je ovladač schopný pracovat v rozmezí teplot -20°C až +50°C.

Nový DJI systém přenosu obrazu

Přenos obrazu z dronu do ovadače byl vždy funkcí, ve které DJI vynikalo před ostatními výrobci. Proto na přenosu obrazu DJI stále pracuje a přichází s novým systémem DJI OcuSync 3 Enterprise, který zabezpečuje lepší funkčnost v zarušených místech jako jsou průmyslové oblasti a města. Pro extrémně zarušené oblasti je nyní k dispozici DJI Cellular Module, který dovoluje přenos obrazu pomocí 4G sítě, tedy v podstatě na jakoukoliv vzdálenost. 

profesionalni ovladac dji rc plus pro profesionalni drony 2

Nová aplikace pro létání DJI Pilot 2

DJI posouvá i uživatelské prostředí, díky kterému je plánování automatických misí jednodušší a manuální let jako takový je nyní díky novému prostředí jednoduší, letové informace se snadno čtou a zobrazují se na jednom místě. 

Nové vylepšení v rámci hardware

Nově je na ovladač přidaných 6 programovatelných tlačítek, které si můžete nastavit dle libosti, jsou navíc umístěna přehledně z přední strany ovladače. Dále je možné připojit ze zadní strany externí baterii DJI WB37 k ovladači a dobu provozu ovladače tak mít v podstatě neomezenou (Narozdíl od přechozího ovladače DJI Smart Controller, který se dodává stále k dronu s termovizí DJI Mavic 2 Enterprise Advanced). Na interní+externí baterii ovladač funguje 6 hod. po vybití externí baterie ji můžete vyměnit bez vypnutí ovladače.

 

Ovladač je kompatibilní s modelovou řadou profesionálních dronů DJI M350 RTKdronů DJI M30. (jak pro dron s klasickou multikamerou DJI M30, tak pro dron s multi termokamerou DJI M30T)