Baterie pro DJI Mavic 2 Enterprise (vyhřívaná)

Neohodnoceno

Originální baterie s vyhříváním pro dron DJI Mavic 2 (jak řada Mavic 2 Enterprise, tak hobby řada Mavic 2 PRO i ZOOM) s letovou kapacitou až 31 min v ideálních podmínkách (reálně 25 min)

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: DJIM0230E-02
4 891 Kč 4 042,15 Kč bez DPH
Baterie pro DJI Mavic 2 Enterprise (vyhřívaná)
Neohodnoceno

Náhradní baterie pro drony DJI Mavic 2 (Enterprise)

Originální inteligentní baterie s vyhřívací funkcí pro modelovou řadu DJI Mavic 2 Enterprise (ZOOM, DUAL, ADVANCED)podporována je i hobby řada Mavic 2 PRO i ZOOM) baterie má letovou kapacitu až 31 min v ideálních podmínkách (reálně 25 min letu dronu). Baterie se nabíjí 60 až 90 min - dle úrovně vybití.

Vyhřívání baterie umožňuje provoz dronu i v teplotách okolo -10 °C a umožňuje tak bezpečný let při zimních průmyslových inspekcích dronem, termografických inspekcích budov dronem či na zimní dovolené v horách.

Díky 4 LED diodám snadno zjistíte stav nabití akumulátoru, pokud je potřeba jej nabít, tak si akumulátor sám balancuje jednotlivé články na stejné napětí, (z jednotlivých článků se skládá baterie jako celek). Díky inteligentní nabíječce DJI či autonabíječce DJI je užívání baterie velmi bezpečné, baterie se nezačne nabíjet pokud je příliš teplá a průběh nabíjení je kontrolován vnitřní elektronikou - pokud by došlo k nějaké technické chybě či neočekávané události, tak nabíječka baterii automaticky odpojí od napětí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro drony DJI Mavic
? Doba nabíjení: 2 hod 15 min
? Provozní teplota: -10 °C až +40 °C
Hmotnost: 297 g
Doba letu dronu: 31 min