ConOps dokument pro drony Autel (všechny řady)

Neohodnoceno

ConOps, neboli Concept of Operations for Drones, je dokument, který obsahuje informace o provozovateli, vykonávaných leteckých pracech, podmínek a limitů za které budou vyjmenované letecké činnosti vykonávány. A to v návaznosti na aktuální legislativu a její limity. Zavolejte nám, nebo do poznámky v objednávce prosím vepište Váš přesný model dronu.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 978
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
ConOps dokument pro drony Autel (všechny řady)
Neohodnoceno

ConOps, neboli Concept of Operations for Drones, je dokument, který obsahuje informace o provozovateli, vykonávaných leteckých pracech, podmínek a limitů za které budou vyjmenované letecké činnosti vykonávány. A to v návaznosti na aktuální legislativu a její limity. Příručka ConOps obsahuje technickou specifikaci dronu, ale těžištěm je specifikace vykonávaných leteckých prací. ConOps je dokument, který je nezbytnou přílohou žádosti Oprávnění k provozu, která je nezbytná pro získání oprávnění k danému provozu v kategorii Specific a předkládá se v žádosti jako příloha u Úřadu pro civilní letectví.

Prosím zavolejte nám, nebo do poznámky v objednávce prosím vepište Váš přesný model dronu, spojíme se s Vámi a domluvíme podrobnosti. 

Námi vypracované dokumenty ConOps jsou ověřené praxí a byly použity našimi zákazníky v řadě úspěšných žádostí u ÚCL. Pravděpodobnost, že by byla při žádosti u Úřad pro civilní letectví (ÚCL) byl tento dokument odmítnut je nízká. A pokud by k tomu došlo z důvodu našeho obsahového pochybení, příručku na vlastní náklady přepracujeme dle požadavků ÚCL.

Získejte dokument ConOps v rámci školení

Nabízíme také školení Školení pro kategorii Specific v rámci kterého vás provedeme celým procesem "registrace v kategorii Specific". V ceně tohoto školení je pak i vypracování dokumentu ConOps. Obsah školení je pak následující

  • I) školení k legislativní problematice,
  • II) vypracování dokumentu ConOps,
  • III) vyplnění žádosti Oprávnění k provozu a
  • IV) zastupování při komunikaci s ÚCL. 

Kategorie provozu dronů

Dle aktuální evropské legislativy mohou být drony provozovány v následujících třech kategoriích: Open, Specific a Certified, přičemž kategorie Open se rozpadá na tři subkategorie Open A1, Open A2 a Open A3. K problematice provozu dronů v těchto kategoriích nabízíme školení:

Pozn.: Dokument ConOps v jistém smyslu nahrazuje tzv. provozní příručku, která byla v minulosti přikládána na ÚCL (Úřad pro civilní letectví) jako součást žádosti o povolení k provozování leteckých prací. Pozor, tyto dokumenty nejsou v žádném případě zaměnitelné!