Drony Autel, Strana 2

16 položek celkem
hub pro nabíjení 4 baterií autel 2
2 490 Kč

Rozbočka pro nabíjení 4 baterií do dronu Autel EVO II (PRO) - nabíjet je možné zároveň všechny baterie, či postupně po jedné. 

Kód: 246
nabijecka autel evo
1 991 Kč

Nabíječka pro drony Autel EVO II (PRO) v klasické verzi na 230 V

Kód: 243
pár vrtulí pro autel evo
590 Kč

Pár vrtulí pro dron Autel EVO II či Autel EVO II PRO - v balení je levotočivá a pravotočivá vrtule.

Kód: 237
autonabijecka autel
2 293 Kč

Autonabíječka 12V pro letové baterie dronu Autel a pro ovladač Autel, či jiné mobilní zařízení, které lze nabít pomocí USB portu.

Kód: 234

Společnost Autel, správně Autel Robotics je Americko-Čínská společnost, která se zabývá výrobou hobby i profesionálních dronů. Základními řadami dronů Autel Robotics jsou Autel EVO Nano (dostupné i ve verzi Autel Autel EVO Nano+), Autel EVO Lite (dostupné i ve verzi Autel EVO Lite+) a dále profi dron s termovizí Autel EVO II DUAL 640T s termovizí o rozlišení 640x480 px.

Velmi oblíbená je řada dronů Autel EVO II, která je zastoupena dronem Autel EVO II s obrazovým senzorem 1/2" CMOS 48MPx dostupné, který je dostupný i ve verzi profi dronu s označením Autel EVO II PRO s obrazovým senzorem 1" CMOS 20MPx.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení