DJI Z30 - zoomovací kamera pro drony

Neohodnoceno

DJI Z30 nabízí 30 násobný optický zoom a konstrukci s integrovaným gimbalem stabilizujícím ve 3 osách pomocí velmi přesných enkodérů, díky tomu se zajistí maximální stabilita i s maximálním zoomem. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: DJIM600-14
78 637 Kč 64 989,26 Kč bez DPH
DJI Z30 - zoomovací kamera pro drony
Neohodnoceno

DJI Z30 ultrazoomovací kamera pro drony DJI M300 RTK

DJI nabízí kromě multisenzorových kamer DJI H20 a termokamery na drony DJI H20T také jednosenzorovou kameru DJI Z30, která disponuje až 30 násobným optickým zoomem, který je následován až 6 násobným digitálním zoomem, celkově tak dostáváme až 180 násobný zoom což zatím ve světě dronů nebylo překonáno. 

Pracovní možnosti při leteckých pracích s inspekční kamerou DJI Z30

DJI obvykle nabízí kromě základní funkcionality i pokročilé softwarové funkce, při kterých využívá výhodu propojení jednotlivých součástí do společného ekosytému.

Klasický zoom

Jak už bylo řečeno, kamera má možnost 30 násobného optického zoomu, a poté 6 násobného digitálního zoomu - celkově pak 180x zoom při fullHD rozlišení. Díky tomuto přiblížení je nyní mnohem snazší provádět letecké inspekce drony - není totiž potřeba být tak blízko (nebezpečným) technickým zařízením.

Tapzoom

Při kliknutí na obrazovku tabletu, kam se přenáší obraz z dronu se kamera zazoomuje právě na toto místo nezávisle na natočení dronu. To znamená mnohonásobné zjednodušení, protože v případě klasického zoomu je potřeba dron natočit přesně na osu zoomovaného objektu, což není vůbec snadné zvlášť ve větru, to nyní s Tapzoom odpadá.

Stabilizace zoomovací kamery pro drony

Díky pokročilým enkodérům, ložiscím a IMU jednotce, která 3 osý gimbal stabilizuje se dostáváme na přesnost pohybu v rámci 0,01°

 

DJI Z30 jako perfektní kamera pro inspekce s drony

Inspekce a kontrola vysílačů s drony

Inspekce a kontrola větrných elektráren s drony

Inspekce v energetice s drony - vedení vysokého napětí

a cokoliv dalšího co vás napadne a souvisí s drony

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamery a senzory pro drony DJI
Rozlišení fotografií z kamery: 2 MPix
Rozlišení videa z kamery: full HD
Velikost snímače kamery: 1/2.8"
? Optický zoom (bezztrátový): 30x
? Digitální zoom (ztrátový): 180x
Hmotnost: 556 g